داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ماه-رمضان
«پدر پسری» سریال رمضانی شبکه پنج سیما شد
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

«پدر پسری» به عنوان سریال رمضانی شبکه پنج سیما از سوی تلویزیون اعلام شد.

عرضه ۲۰ هزار تن گوشت قرمز به بازار
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام: برای تنظیم بازار شب عید، ۱۰ هزار تن گوشت قرمز در قالب طرح معیشتی، و ۱۰ هزار تن هم از این محصول برای مصرف عموم به بازار عرضه می‌شود.

بهروز شعیبی و الهام کردا در سریال ماه رمضانی شبکه ۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹

الهام کردا و بهروز شعیبی به سریال «می جان» به کارگردانی مرجان اشرفی زاده پیوستند. «می‌جان» قرار است به کارگردانی مرجان اشرفی زاده در شب های ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه سه برود.

مناجات‌خوان سحرهای رمضان درگذشت
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

سیدقاسم موسوی قهار که با مناجات سحرهای ماه مبارک رمضان شناخته می‌شد، شامگاه دیشب و پس از تحمل یک دوره بیماری سرطان درگذشت.

فصل دوم «نون.خ» کلید خورد
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹

فصل دوم سریال نون خ برای پخش در ماه رمضان سال ۹۹، کلید خورد.

«نون.خ» رمضان سال ۹۹ روی آنتن شبکه یک می‌رود
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵

فیلمبرداری فصل جدید سریال «نون.خ» در منطقه اورامانات کرمانشاه با سرمایه ۱۵ میلیارد تومانی کلید می‌خورد‌.

شب های قدر کجا برویم؟
۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

مراسم احیای شب‌های قدر در روزهای سوم، پنچم و هفتم خرداد ماه مصادف با (شب ۱۹، ۲۱ و ۲۳ ماه مبارک رمضان) در هیأت ها، مساجد و امکان متبرکه کشور برگزار می شود.

لزوم بازنگری در «سبک زندگی رمضان»
۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۹

واقعیت آن است که سبک زندگی فعلیِ ایرانی‌ها، خصوصاً متأثر از سبک زندگی مدرن، تناسبی با شب‌زنده‌داریِ ماه رمضان نداشته و تقریباً بسیاری از مؤلفه‌های سیاسی و اجتماعیِ کشور هم‌چون ساعات کاری مراکز دولتی و… تناسبی با این موضوع ندارند؛ در حالی که نگاهی کوتاه به تاریخچه‌ی سبک زندگیِ مردم ایران در سده‌ی اخیر نشان می‌دهد که اِحیاء شبانه در ماه رمضان، امری کاملاً عادی و پسندیده بوده و به جدّ مورد توجه قرار می‌گرفته است.

زیست شبانه تهرانی‌ها در ماه رمضان
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳

هرساله در شب‌های ماه مبارک رمضان، شهر رنگ‌وبوی تازه‌ای به‌خود می‌گیرد و زندگی سالم شبانه در شهرها و روستاها رواج می‌یابد. بافت سنتی بازار تهران یکی از مناطقی است که در طول سال، شب‌های تاریک و پرخطری را تجربه می‌کند؛ اما در شب‌های ماه رمضان به برکت وجود مسجد ارک تهران و مناجات‌خوانی‌های دسته‌جمعی مردم، جان دوباره می‌گیرد. گزارش پیش ‌رو حاصل گشت‌و‌گذاری شبانه است در محله قدیمی ارک تهران.

«رمضان» در کنار حجت‌الاسلام قرائتی، برادرجان و هزار راه نرفته!
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

اعتراض کردن به کنداکتور شلوغ تلویزیون برای ماه مبارک رمضان و مناسبت‌های دیگری از جمله ایام عید نوروز تبدیل به پای ثابت همه نقدهایی شده است که در این سال‌ها درباره وضعیت برنامه‌های رمضانی سیما در رسانه‌های مختلف منتشر می‌شود.