داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بنیاد-مستضعفان
فیلم: محل مصرف درآمد قطعه اول آزادراه تهران-شمال
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

روحانی: همه ی درآمد قطعه اول بزرگراه تهران - شمال صرف راه اندازی قطعه دوم می‌شود.

قطعه یک آزادراه تهران - شمال باز شد
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱

منطقه یک آزادراه تهران - شمال به صورت آزمایشی افتتاح شد و خودروها وارد این مسیر آزادراهی شدند.

بهره‌برداری آزمایشی منطقه یک آزادراه تهران-شمال‌ از امروز تا دقایقی دیگر
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

از امروز 23 بهمن‌ماه بهره‌برداری آزمایشی از منطقه یک آزادراه تهران-شمال آغاز خواهد شد و این پروژه اوایل اسفندماه بهره‌‌برداری رسمی می‌شود.

دلیل تاخیر دوباره افتتاح آزادراه تهران – شمال چیست؟
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳

آزادراه تهران_شمال که قرار بود در دهه فجر امسال افتتاح و قبل از آن تردد آزمایشی در آن برقرار شود، هنوز نه شاهد تردد آزمایشی نبوده و افتتاحی در آن صورت نگرفته، بلکه تاریخ دقیق بهره‌برداری از این پروژه ملی مشخص نیست و به گفته مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، اسفندماه جایگزین آخرین وعده مسئولان برای افتتاح این آزادراه شده است.

عمده املاک بنیاد علوی طی سال ۹۹ واگذار خواهد شد
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: اگر عزم خود را جزم کنیم سال ۹۹ عمده اسناد باقی مانده زمین‌های بنیاد علوی به مردم واگذار می‌شوند و مابقی را هم در سال ۱۴۰۰ واگذار خواهیم کرد.

فیلم: بازدید نوبخت و فتاح از آزادراه تهران_شمال
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

رئیس بنیاد مستضعفان از هزینه دو هزار میلیارد تومانی ساخت نصف قطعه دو آزادراه تهران - شمال خبر داد و گفت: پیمانکاران قطعه یک آزادراه به قطعه دو منتقل می‌شوند.

پلاسکوی جدید و وعده‌هایی که داده می‌شود
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

درحالیکه قرار بود ساختمان جدید پلاسکو دو ساله ساخته شود، اکنون با گذشت سه سال نه‌تنها این وعده محقق نشده، بلکه چندی پیش هم روند ساخت متوقف شد. هرچند اکنون ساخت و ساز از سرگرفته شده اما کسبه منتظرند ببینند مسئولان به آخرین وعده خود برای تحویل مغازه‌های جدید پلاسکو در نیمه دوم سال آینده عمل می‌کنند یا اینکه اختلافات سازنده (بنیاد مستضعفان) با شهرداری ادامه‌ دارد و گریبان‌ آن‌ها را هم می‌گیرد؟

فتاح: کار آزادراه تهران شمال تقریباً تمام شده است
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: تقریباً کار آزادراه تهران شمال تمام شده و فقط نورپردازی و خط کشی‌ها مانده است و به طور احتمال در دهه فجر امسال به بهره برداری برسد، زیرا بنیاد آماده افتتاح آزادراه تهران - شمال است.

تردد آزمایشی از آزادراه تهران-شمال تا دو هفته دیگر
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸

معاون بنیاد مستضعفان از اجرای مرحله تردد آزمایشی از قطعه نخست آزادراه تهران-شمال تا حدود دو هفته آینده خبر داد و گفت: تقریبا همه مراحل ساخت و آماده‌سازی آزادراه تهران-شمال در حال اتمام و تکمیل است و امیدواریم بتوانیم این پروژه را به موقع تحویل دهیم.

حکم۶۰ درصد پرونده‌ها به نفع بنیاد مستضعفان
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در ۶۰ درصد پرونده‌های شکایت در دادگاه، حکم به نفع بنیاد مستضعفان صادر می‌شود.