داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
چرا دولت از دارایی ۱۸۰۰۰هزار میلیاردی‌اش بهره نمی‌برد؟
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰

درحالی که نهادهای انقلابی بعد از شیوع کرونا اقدامات قابل توجهی برای کاهش آسیبهای مربوطه در دستور کار قرار داده‌اند، دولت نیز می تواند با استفاده از ۱۰ درصد ظرفیت اموال خود، حداقل منابع ۷۰۰ هزار میلیارد تومانی برای مقابله با این چالش فراهم کند.

خبر خوش بنیاد مستضعفان برای کسبه
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

رئیس بنیاد مستضعفان خبر داد که این بنیاد از ٢ ماه اجاره بهای املاک تجاری خود (اسفند و فروردین)در سراسر کشور به عنوان همراهی و ملاحظه کسبه صرف نظر کرد.

تأمین هزینه اقلام پیشگیری از کرونا برای مددجویان
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲

رئیس بنیاد مستضعفان از تأمین هزینه اقلام پیشگیری از شیوع ویروس کرونا برای تمامی مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط بنیاد مستضعفان خبر داد.

فیلم: محل مصرف درآمد قطعه اول آزادراه تهران-شمال
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

روحانی: همه ی درآمد قطعه اول بزرگراه تهران - شمال صرف راه اندازی قطعه دوم می‌شود.

قطعه یک آزادراه تهران - شمال باز شد
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱

منطقه یک آزادراه تهران - شمال به صورت آزمایشی افتتاح شد و خودروها وارد این مسیر آزادراهی شدند.

بهره‌برداری آزمایشی منطقه یک آزادراه تهران-شمال‌ از امروز تا دقایقی دیگر
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

از امروز 23 بهمن‌ماه بهره‌برداری آزمایشی از منطقه یک آزادراه تهران-شمال آغاز خواهد شد و این پروژه اوایل اسفندماه بهره‌‌برداری رسمی می‌شود.

دلیل تاخیر دوباره افتتاح آزادراه تهران – شمال چیست؟
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۳

آزادراه تهران_شمال که قرار بود در دهه فجر امسال افتتاح و قبل از آن تردد آزمایشی در آن برقرار شود، هنوز نه شاهد تردد آزمایشی نبوده و افتتاحی در آن صورت نگرفته، بلکه تاریخ دقیق بهره‌برداری از این پروژه ملی مشخص نیست و به گفته مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل، اسفندماه جایگزین آخرین وعده مسئولان برای افتتاح این آزادراه شده است.

عمده املاک بنیاد علوی طی سال ۹۹ واگذار خواهد شد
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

رئیس بنیاد مستضعفان گفت: اگر عزم خود را جزم کنیم سال ۹۹ عمده اسناد باقی مانده زمین‌های بنیاد علوی به مردم واگذار می‌شوند و مابقی را هم در سال ۱۴۰۰ واگذار خواهیم کرد.

فیلم: بازدید نوبخت و فتاح از آزادراه تهران_شمال
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

رئیس بنیاد مستضعفان از هزینه دو هزار میلیارد تومانی ساخت نصف قطعه دو آزادراه تهران - شمال خبر داد و گفت: پیمانکاران قطعه یک آزادراه به قطعه دو منتقل می‌شوند.

پلاسکوی جدید و وعده‌هایی که داده می‌شود
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

درحالیکه قرار بود ساختمان جدید پلاسکو دو ساله ساخته شود، اکنون با گذشت سه سال نه‌تنها این وعده محقق نشده، بلکه چندی پیش هم روند ساخت متوقف شد. هرچند اکنون ساخت و ساز از سرگرفته شده اما کسبه منتظرند ببینند مسئولان به آخرین وعده خود برای تحویل مغازه‌های جدید پلاسکو در نیمه دوم سال آینده عمل می‌کنند یا اینکه اختلافات سازنده (بنیاد مستضعفان) با شهرداری ادامه‌ دارد و گریبان‌ آن‌ها را هم می‌گیرد؟