داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
زنگنه: هیچ اختلافی میان وزارت نفت و وزارت اقتصادنیست
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

وزیر نفت با بیان اینکه ما به تصمیم دولت و سازمان خصوصی‌سازی تمکین می‌کنیم، گفت: مردم در این زمینه نگرانی نداشته باشند.

حمید پورمحمدی: عامل تورم تیرماه جهش نرخ ارز بود
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷

معاون سازمان برنامه و بودجه، با اشاره به اینکه، اختیارات بانک مرکزی محدود بوده و انتظار اعمال سه‌گانه ناممکن از بانک مرکزی جهت کنترل نرخ ارز وجود ندارد، گفت: عامل تورم تیرماه جهش ناگهانی نرخ ارز بوده است.

فاصله زیادی با اهداف اصل ۴۴ داریم
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

معاون اول رئیس‌جمهور با بیان اینکه باید فرهنگ حمایت و دفاع از بخش خصوصی در جامعه ترویج پیدا کند، گفت: نباید اجازه دهیم که به بخش خصوصی در رسانه‌ها بی‌حرمتی شود.

عضویت سازمان استاندارد در شورای عالی انرژی بررسی می‌شود
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

با توجه به نقش سازمان ملی استاندارد در حوزه انرژی، درخواست عضویت این سازمان در شورای عالی انرژی برای سیر مراحل بررسی و تصویب به کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیأت دولت ارائه شده است.

کشور توانایی گذر از این شرایط دشوار را دارد
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲

رئیس‌جمهور گفت: دولت با نگرشی واقع بینانه به شرایط سخت کنونی و با اتکا به توانمندی‌های داخلی، برای حل مشکلات کشور تلاش می‌کند.

وزرای اقتصاد روحانی و احمدی‌نژاد بهم رسیدند
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

جلسه علنی امروز مجلس با حواشی همراه بود از نقد وزیر احمدی نژاد به دولت در روز حضور وزیر اقتصاد در صحن علنی تا اظهارات نماینده ای که می گفت اقتصاد را در حد کوچه و بازار می داند.

فیلم: پایه حقوق کارگران تغییر کرد
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸

اعضای شورای عالی کار در نشست تعیین حق مسکن کارگران پس از گذشت ساعت‌ها مذاکره با تصویب افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگران موافقت کردند.

روحانی: سهام معادن کوچک و متوسط در بورس عرضه شوند
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

رئیس‌جمهور گفت: معادن کوچک و متوسط را به بورس ببریم تا مردم بتوانند سهام یک معدن را بخرند، این اتفاق هم باعث رونق و گشایش بازار بورس می‌شود و معادن زودتر می‌توانند فعال شوند.

دو بانک دیگر به منتخب پذیره‌نویسی سهام دولت اضافه شد
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

وزارت اقتصاد با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بانک‌های پارسیان و پاسارگاد به فهرست بانک‌های منتخب جهت پذیره‌نویسی واحدهای صندوق‌های قابل معامله دولتی افزوده شده‌اند.

دورزدن دولت به شیوه وزارت اقتصاد
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸

وزارت اقتصاد در ۲سال گذشته، به دنبال تغییر قانون مربوط به هیات مقررات‌زدایی به شکل مورد نظر خود است و علی‌رغم مخالفت رسمی ۶وزیر و ۲معاون رئیس‌جمهور اصرار بر تصویب لایحه خود به صورت طرح دارد.