داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جنایت-جنگی
تقدیر و تشکر یونیسف از جنایت‌های جنگی سعودی در حق کودکان یمنی
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

صندوق کودکان ملل متحد ابراز امیدواری کرد که نوع رفتار دولت سعودی در قبال کودکان یمن، سرمشقی برای دیگران باشد. موضعی که با تعجب و تمسخر رسانه‌های یمنی مواجه شده است.

وزیر دفاع ترکیه: ارمنستان مرتکب جنایت جنگی شده است
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

وزیر دفاع ترکیه با بیان اینکه هدف گرفتن مناطق مسکونی جمهوری آذربایجان توسط ارمنستان به مثابه «جنایت جنگی» است، خواستار محاکمه عاملان این حملات شد.

نقش انگلیس در جنایات جنگی یمن فاش شد
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۵

نیروی هوایی انگلیس سال گذشته (۲۰۱۹) نظامیان و خلبانان سعودی را به منظور استفاده از جنگنده‌ و انجام پرواز در یمن آموزش داده است.

خشم انصارالله به حذف عربستان از فهرست سیاه کشتار کودکان
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

محمدعلی الحوثی از رهبران انصارالله ضمن محکوم کردن اقدام سازمان ملل در حذف نام ائتلاف متجاوز عربی از فهرست سیاه کشتار هم‌زمان با جنایت جدید سعودی‌ها در یمن٬ این اقدام را نشانه هرج و مرج در سازمان ملل دانست.

حفتر درحال جنایت جنگی است
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷

شورای ریاستی دولت توافق ملی لیبی، شورشیان شرق این کشور را به ارتکاب نسل‌کشی و جنایت جنگی از جمله مین‌گذاری در اسباب بازی‌های کودکان در مناطق تحت کنترلشان متهم کرد.

روسیه: اقدام رژیم صهیونیستی برای اشغال کرانه باختری خطرناک است
۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۰

معاون وزیر خارجه روسیه برنامه رژیم صهیونیستی برای اشغال بخش‌هایی از کرانه باختری را «خطرناک» توصیف کرد.

کرونا، قوانین تبعیض‌آمیز، مدیریت ترامپی و انتقادات نماینده‌ی دموکرات‌ها
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

در حالی که ویروس کرونا بیش از ۴۵ هزار و ۱۰۰ نفر در آمریکا را به کام مرگ کشانده است، یک نماینده دموکرات، عملکرد ترامپ در مقابله با این ویروس کشنده را شدیدا مورد انتقاد قرار داد.

حماس: واکنش مقاومت پاسخی به جنایت صهیونیست‌‌ها بود
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۱۰

سخنگوی حماس شامگاه یکشنبه در سخنانی گفت: «واکنش مقاومت نتیجه طبیعی این جنایت‌ها و نقض حقوق ملت فلسطین توسط صهیونیست‌هاست.»

آمریکا رکورد بمب‌های ریخته شده در افغانستان را شکست
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

انتشار ویدیویی از صحبت های هدایت کنندگان پهپادهای آمریکایی در مورد حمله به مناطق غیرنظامی نشان می دهد که فرماندهان ارتش ایالات متحده گرفتار جنون در کشتن افراد بیگناه شده اند.

ترور سردار سلیمانی « جنایت جنگی آشکار بود»
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

یکی از نمایندگان سابق پارلمان اروپا ترور سردار سلیمانی را جنایت جنگی خواند و گفت، امپریالیسم با این اقدام دنبال نابودی کامل مقاومت بود نه اینکه صرفا ضربه‌ای به ایران بزند.