داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار افزایش-قیمت
گوجه فرنگی هر کیلو ۱۵ هزار تومان شد
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی که تا هفته های قبل تا هزار و ۵۰۰ تومان کاهش یافته بود امروز به ۱۵ هزار تومان رسیده و ۱۰ برابر افزایش یافته است.

کاهش قیمت مرغ در راه است
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸

رئیس انجمن مرغداران گوشتی گفت: با توجه به تعیین قیمت جدید و تخصیص سهمیه نهاده دامی، انتظار می‌رود بازار مرغ بهبود یابد.

قصه تکراری مرغ؛ گران شد
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴

عضو اتحادیه مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: قیمت هر کیلو مرغ گرم ۲۴ هزار و ۵۰۰ تا ۲۷ هزار تومان است.

قیمت مرغ بالاتر هم می‌رود؟
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۳

نایب رئیس کانون سراسری مرغداران گوشتی با بیان اینکه کمبود و گرانی نهاده های دامی دلیل گرانی مرغ است گفت: در صورتی که تامین نهاده تسهیل نشود قیمت بالاتر هم می رود.

مرغ باز هم پر کشید
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱

قیمت هرکیلوگرم مرغ که بر اساس نرخ مصوب قرار بود حداکثر ۱۵ هزار تومان به فروش برسد به ۲۱ تا ۲۴ هزار تومان افزایش یافته و حتی در مواردی به قیمت ۲۶ هزار تومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

مرغ برای کاهش قیمت شرط دارد
۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه اگر ارز لازم برای تامین نهاده ها جهت تولید مرغ تخصیص یابد و نشتی، انحراف و امضای طلایی در توزیع نهاده ها نباشد قیمت مرغ کاهش می یابد، گفت: زمزمه واردات مرغ در صورت کمبود شنیده می شود و شاید برخی رانت ها از واردات سود می‌برند در سال جهش تولید هم دنبال تحقق همین موضوع باشند.

مرغ لاکچری شد
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲

براساس گزارش های رسیده از برخی از خرده فروشی های سطح شهر تهران، هرکیلو گرم مرغ گرم با قیمت حدود ۲۶ هزار تومان عرضه می شود.

قیمت مرغ به ۲۲ هزار تومان رسید
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰

نایب رئیس انجمن صنفی مرغداران گوشتی از افزایش قیمت مرغ خبر داد و گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان و مرغ گرم ۲۲ هزار تومان است.

قیمت مرغ به کانال ۲۱ هزار تومان رسید
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸

عضو هیئت مدیره اتحادیه مرغداران گوشتی گفت: امروز قیمت هر کیلو مرغ زنده ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان و مرغ گرم ۲۱ هزار تومان است.

تخم مرغ چقدر گران شد؟
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۰

در جریان نوسان اخیر در بازار تخم مرغ، این کالا جزو آن دسته از اقلام خوراکی قرار گرفته که بیشترین افزایش قیمت را نسبت به پارسال دارد، تخم مرغ بیش از ۷۲ درصد نسبت به شهریور سال گذشته گران شده است.