داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار افزایش-قیمت
پیاز رکورد بیشترین افزایش قیمت سالانه را شکست
۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸

متوسط قیمت اقلام خوراکی مناطق شهری در بهمن نشان می دهد پیاز رکورد بیشترین افزایش قیمت سالانه را شکست.

یارانه نیازمندان با مصوبه کمیسیون تلفیق کاهش یافت
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

یک کارشناس اقتصادی با تاکید بر اینکه مصوبه کمیسیون تلفیق مجلس برای پرداخت هفتاد و دو هزار تومانی هیچ منطقی ندارد، گفت: اتفاقی که با این کار می افتد این است که یارانه شصت میلیون نفر نیازمند کاهش می یابد.

هزینه‌های مردم چقدر افزایش یافته است؟
۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

در دی ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، مردم برای تامین کالا و خدمات خود به طور متوسط ۲۶ درصد بیشتر هزینه کردند.

افزایش یک شبه قیمت‌ها بدون اطلاع مردم هنر نیست
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

عضو مجمع تشخیص گفت: دولت قبل سعی در هدفمندی یارانه‌ها داشت که از چند ماه قبل زمینه آن را فراهم کرد اما اینکه یک‌شبه و بدون اطلاع مردم قیمت‌ها را افزایش دهیم هنر نیست.

با وجود گرانی ۳۰۰ درصدی قیمت کالاهای اساسی مردم مجبورند اعتراض کنند
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

در برخى از کشورها اگر تورم هست قدرت خرید جامعه هم به حدی است که توان تامین معیشت را داشته باشند. اما در کشور ما از تورم باید بعنوان گرانى نام برد که به هیچ وجه در ارتباط منطقى با سطح حقوق ها و دستمزدها و درآمد طبقات متوسط نیست

موج تورم قیمت خودرو تا کجا ادامه دارد؟
۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰

موج تورمیِ ناشی از کسری بودجه و بی انضباطی مالی دولت را می‌توان یکی از علت‌های افزایش قیمت خودرو دانست.

عدالت و مساله کنترل قیمت‌ها
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳

پس از مصوبه افزایش ۲۰۰ درصدی قیمت بنزین، مقامات حاکمیتی در قوای مختلف بر تشدید نظارت و عدم افزایش قیمت سایر کالاها تاکید کردند. پس از آن مردم از عدم وفای مسوولان به وعده تثبیت قیمت‌ها لب به اعتراض گشودند. عدالت اسلامی در این خصوص چه می‌گوید؟

پیش بینی رشد ۱۱۴ درصدی درآمدهای هدفمندی در سال ۹۹
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

جزئیات منابع هدفمندی یارانه‌ها در لایحه بودجه ۹۹ حاکی از حدود دو برابر شدن درآمد ناشی از صادرات ۵ فرآورده نفتی دارد که عمده بار آن روی صادرات بنزین خواهد بود.

قصه های تکراری سرما و گوجه فرنگی!
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

برخی افزایش قیمت اخیر گوجه فرنگی را به افزایش قیمت بنزین یا رشد محدود نرخ دلار مرتبط می کنند اما استفاده از داده ها و حافظه تاریخی نشان می دهد که این محصول همواره در شروع فصل سرما دچار این گرانی شده است.

چرا دریافتی مدیران دولتی در سامانه ثبت نمی‌شود؟
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

نماینده مردم خمینی‌شهر در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که چرا دولت طبق برنامه ششم توسعه نسبت به ثبت حقوق و مزایای مدیران جهت اطلاع مردم در سامانه حقوق و مزایا اقدام نمی‌کند؟