داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-جهاد-کشاورزی
وزیر جهاد کشاورزی از بازار تخم مرغ گفت
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۴

وزیر جهاد کشاورزی گفت: روند رو به افزایش صادرات تخم‌مرغ باعث افزایش قیمت این محصول شد که با اقدامات صورت گرفته بین دو تا سه روز آینده بازار این محصول متعادل می‌شود.

بزخری حبوبات توسط دلالان
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

مدیرکل دفتر غلات و محصولات اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: نخود و حبوبات به علت پروتئین فراوان در میان فقرا حکم گوشت دارد.

بهره‌برداری از طرح‌های ملی وزارت جهاد کشاورزی
۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳

طرح‌های ملی وزارت جهاد کشاورزی در استان‌های یزد، هرمزگان و لرستان از طریق ویدئو کنفرانس توسط حجت‌الاسلام حسن روحانی به بهره‌برداری رسید.

روحانی: تحویل مسکن به افراد ثبت‌نام‌کننده در طرح مسکن یکم اولویت ماست
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴

رئیس‌جمهور با بیان اینکه تحویل مسکن به افراد ثبت نام کننده در طرح مسکن یکم اولویت اول دولت است، گفت: همه تلاش ما این است تا پایان این دولت، آنها صاحب مسکن مناسب شوند.

واردات گندم در ۲ماهه سال ۱۳۹۹ به ۲ میلیون تن نزدیک شد
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

طی ۲ماهه فروردین و اردیبهشت سال جاری دولت ۱ میلیون و ۷۴۶ هزار تن گندم وارد کشور کرده که معادل ۵۰ درصد بودجه سالانه خرید تضمینی گندم داخلی است.

قیمت مرغ ۱۵ هزارتومان مصوب شد
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱

قیمت جدید مرغ گرم آماده پخت در ستاد تنظیم بازار، ۱۵ هزار تومان به اضافه ۵ درصد کمتر یا بیشتر به اختیار استانداران تعیین شد.

جهاد را چگونه سر بریدند؟
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶

در زمانی که بسیاری از جهادی‌ها از اتفاقات رخ داده در هیئت دولت خبر نداشتند، اتفاقی افتاد که باعث ادغام و انحلال جهاد سازندگی شد. این اتفاقات که در متون رسمی و رسانه‌ها بسیار کم به آن پرداخته شده، سالها بعد بصورت ریز و با ذکر جزییات، توسط جلیل بشارتی -مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم در دولت خاتمی- روایت می‌شود.

برنامه وزارت جهاد کشاورزی برای کاهش واردات خوراک دام
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۲

کاظم خاواری وزیر جهاد کشاورزی وزیر کشاورزی گفت: جایگزینی نهاده‌های دامی و کشاورزی داخلی با نمونه‌های وارداتی آن و هوشمندسازی بخش کشاورزی در دستورکار این وزارت‌خانه قرار گرفته است.

ردپای دو مدیر دولتی در فساد ۲۵ هزار میلیارد تومانی
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷

در یک فساد عجیبی صورت‌گرفته ردپای وزارت صمت، بانک مرکزی و گمرک دیده می‌شود به طوری که یکی از مدیران سابق بانک مرکزی به نام سید رسول سجاد ۸۰۰ سکه بهار آزادی از اسدبیگی رشوه دریافت می‌کند.

مصرف مرغ با وزن استاندارد باید نهادینه شود
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه تولید مرغ سایز اولویت جدی امروز کشور است، بر اجرای این طرح تاکید کرد.