داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کرانه-باختری
حماس: تل‌آویو نمی‌تواند عقیده جوانان انقلابی را تغییر دهد
۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹

سخنگوی حماس گفت: سیاست‌های رژیم صهیونیستی علیه ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین باعث نمی‌شود که عقیده مقاومت و ایستادگی جوانان انقلابی فلسطینی در کرانه باختری تغییر کند.

هشدار آمریکا به شهروندان خود، به کرانه باختری و غزه نروید
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۷

سفارت ایالات متحده در فلسطین اشغالی درباره ناآرامی‌های احتمالی در کرانه باختری و نوار غزه در پی طرح اشغال، هشدار داد.

نتانیاهو: ما حاکم امنیتی منطقه هستیم
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنان تحریک‌آمیز در خصوص اشغال کرانه باختری گفت که فلسطینی‌ها «باید بپذیرند که ما حاکم امنیتی منطقه به طور کامل هستیم».

مخالفت فرانسه و آلمان با طرح اشغال کرانه باختری
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰

کشورهای فرانسه و آلمان ضمن هشدار به رژیم صهیونیستی درباره اشغال کرانه باختری، اعلام کردند این امر می‌تواند روابط تل‌آویو و اتحادیه اروپا را مخدوش کند.

بلینکن: بایدن اختلافات با اسرائیل را مخفی نگاه می‌دارد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

مشاور نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا ضمن اشاره به مخالفت بایدن با اشغال کرانه باختری، اما گفت که او اختلافات با تل‌آویو را از انظار عمومی مخفی خواهد کرد.

اتحادیه اروپا: الحاق اراضی اشغالی فلسطینیان را به رسمیت نمی‌شناسیم
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به رژیم صهیونیستی هشدار اکید داد که الحاق اراضی اشغالی فلسطینیان، مغایر با قوانین بین‌الملل است.

نتانیاهو: الحاق اراضی کرانه باختری باید در کابینه جدید انجام شود
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در آغاز جلسه پارلمان این رژیم گفت باید طرح اشغال اراضی کرانه باختری در کابینه جدید این رژیم انجام شود.

اختلاف نظر اتحادیه اروپا درباره کرانه باختری
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

وزیر خارجه لوکزامبورگ اعلام کرد، به رغم حمایت اکثریت مطلق اعضای اتحادیه اروپا از بیانیه پیشنهادی اتحادیه علیه اشغال کرانه باختری، اتریش و مجارستان از امضای آن امتناع کرده‌اند.

بورل: اتحادیه اروپا علیه طرح الحاق می‌ایستد
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کرد که اعضای این اتحادیه هرکاری بتوانند برای جلوگیری ازطرح جدید اشغالگری رژیم صهیونیستی انجام خواهند داد.

پامپئو به اسرائیل چراغ زرد نشان داد
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹

به رغم اینکه وزیر خارجه آمریکا تلاش کرد علنا در جریان سفر به سرزمین‌های اشغالی دولتش را از پرونده الحاق کنار بکشد اما آنطور که پیداست او نسبت به شتابزدگی در روند الحاق کرانه باختری به سرزمین های اشغالی هشدار داده است.