داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تاکسی-اینترنتی
تاکسی‌های اینترنتی نرخ‌های بالا را به مسافر اعلام کنند
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران گفت: طبق توافقنامه شهرداری تهران با شرکت‌های تاکسی اینترنتی، تاکسی‌های اینترنتی موظف هستند چنانچه رقم کرایه‌شان از نرخ مصوب تاکسی‌های تلفنی شهر بالاتر بود به مسافر اعلام کنند.

تردد تاکسی‌های اینترنتی در طرح ترافیک رایگان است؟
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰

بسته ترافیکی پایتخت در شورای ترافیک به تصویب رسید و یکی از بند‌های آن به ساز و کار تردد خودروهای فعال در ناوگان تاکسی اینترنتی اختصاص دارد.

خط و نشان کرونا برای کسب و کارهای اینترنتی
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

کسب و کارهای اینترنتی پس از کرونا چه می کنند؟ سوالی است که برای پاسخ به آن با چند کسب و کار اینترنتی در حوزه های مختلف صحبت کردیم. تنها یکی از کسب و کارهای اینترنتی حوزه گردشگری با ضرر ۵۰ میلیارد تومانی رو به رو شده است اما تعداد دیگری به دلیل سبک کاری شان به سود رسیده اند.

از سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی خبری نیست
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

یکی از شرکت‌های تاکسی‌ اینترنتی با گران‌شدن بنزین و سه‌هزارتومانی شدن آن اعلام کرد طرحی را به‌منظور اعطای کمک‌هزینه بنزین به رانندگان اختصاص می‌دهد تا آنها بتوانند به کارشان ادامه دهند و شرایط این مساله را هم عضویت بیش از سه ماه و رانندگی حداقل ۵۰ تا حداکثر  ۱۵۰ کیلومتر عنوان کرد. با وجود این بسیاری از رانندگان این شرکت معتقدند چنین هزینه‌ای به آنها اختصاص نیافته است.

اولین مرحله سوخت تاکسی‌های اینترنتی واریز شد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

اولین مرحله اعتبار سوخت تاکسی‌های اینترنتی، با هدف حمایت از رانندگان و مقابله با تورم واریز شد.

سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی امروز واریز خواهد شد
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

سخنگوی ستاد تنظیم بازار از واریز سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی خبر داد و گفت: برای برقراری تعادل بین عرضه و تقاضا برای گوجه‌فرنگی در بازار، از اول دی‌ماه گوجه با پرداخت عوارض صادر می‌شود.

چرا سهمیه‌بندی بنزین به ضرر رانندگان تاکسی‌های اینترنتی نیست؟
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

بر خلاف تصور عمومی رانندگان اسنپ و تپسی، با ثابت نگه داشتن میزان کار و نرخ کرایه ها تنها 3 درصد از درآمدشان را متضرر می‌شوند، که دولت برای جبران این 3 درصد هم می‌تواند با رایزنی خود با شرکت های تاکسی ها اینترنتی آنها را مجاب کند که این شرکت ها حق الزحمه 15 درصدی خود را به 12 درصد کاهش دهند، تا هیچگونه ضرری متوجه زندگی این قشر از رانندگان محترم کشورمان نشود

اولین مرحله سوخت تاکسی‌های اینترنتی تا ۴ آذر واریز خواهد شد
۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

ستاد پایش حمل و نقل اعلام کرد: اولین مرحله اعتبار سوخت تاکسی های اینترنتی با هدف حمایت از رانندگان این حوزه و کنترل نرخ کرایه ها تا ۴ آذر واریز می شود.

کدام تاکسی‌های اینترنتی و شهری مشمول بسته حمایتی دولت می‌شوند؟
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴

جمالی نژاد درباره بسته حمایتی دولتی برای تاکسیرانان و آخرین وضعیت سهمیه بنزین آژانس ها، سرویس مدارس و وانت بار‌ها توضیحاتی داد.

تاکسی‌های اینترنتی در تعیین قیمت‌ها بی‌انصافی نکنند
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶

مشاور اجتماعی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه دستورالعمل نظارت بر مسافربرهای اینترنتی در کنار محدودیت‌ها، امتیازاتی را هم برای این شرکت‌ها در نظر گرفته است گفت: اگر مجموع هزینه‌ها و فایده‌های دستورالعمل جدید را در نظر بگیریم، هزینه‌ها برای شرکت‌های متولی تاکسی‌های اینترنتی کاهش یافته و به‌طور طبیعی نباید افزایشی در کرایه‌های آنها اعمال شود.