داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حماس
حماس: تل‌آویو نمی‌تواند عقیده جوانان انقلابی را تغییر دهد
۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۹

سخنگوی حماس گفت: سیاست‌های رژیم صهیونیستی علیه ملت، سرزمین و مقدسات فلسطین باعث نمی‌شود که عقیده مقاومت و ایستادگی جوانان انقلابی فلسطینی در کرانه باختری تغییر کند.

حماس برای انجام تبادل اسرا با رژیم صهیونیستی شرط گذاشت
۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین(حماس) در پیامی به اسرای در بند رژیم صهیونیستی به آن‌ها درباره هر گونه تبادل اسرا با این رژیم اطمینان خاطر داد.

حماس: راه دستیابی به فلسطین فقط مقاومت است
۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵

نائب رئیس دفتر سیاسی حماس گفت:«حماس هیچ حقی برای صهیونیست‌ها درباره وجبی از خاک فلسطین به رسمیت نمی‌شناسد، فلسطین حق ماست و راه دستیابی به آن فقط مقاومت است.»

هنیه: مقاومت مسلحانه تنها راه مقابله با صهیونیست‌هاست
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

رئیس دفتر سیاسی حماس با تقدیر از حمایت‌های ایران از گروه‌های مقاومت فلسطینی، مقاومت مسلحانه گسترده را تنها راه مقابله با صهیونیست‌ها و طرح‌های یهودی‌سازی اماکن اسلامی دانست.

حماس: «بنی گانتز» در حال بازی با احساسات مردم اسرائیل است
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

سخنگوی حماس وعده وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به خانواده‌های نظامیان اسیر اسرائیلی برای بازگرداندن فرزندانشان را بازی با احساسات آنها خواند.

ما در مورد فلسطین کم کاری کرده ایم
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۴

باید در مسئله فلسطین کار های جدی فرهنگی و سینمایی صورت بگیرد اما متأسفانه ما در ایران در این موضوع جداً کم کاری کرده ایم. سال های سال است ما هیچ فیلم فاخری برای فلسطین نساخته ایم، اشعار درستی نگفته ایم، برای قدس کار های عاشقانه خوبی نساخته ایم، لذا حس جامعه از این مسئله فاصله می گیرد و این آن چیزی است که باید جبرانش کنیم.

حماس: انقلاب ملت فلسطین علیه اشغالگر حتمی است
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» اعلام کرد، انقلاب ملت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی حتمی است و تنها مسأله زمان مطرح است.

فیلم: حماس: شهید سلیمانی، شهید راه قدس است
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۳

بخشی از صحبت های اسماعیل رضوان یکی از مقامات حماس با شبکه العالم.

حماس: قاسم سلیمانی شهید راه قدس است
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

یکی از مسئولان حماس در اظهاراتی با تاکید بر حمایت‌های ایران از مقاومت، اعلام کرد فرمانده بزرگ ایرانی در راه قدس به شهادت رسید.

سخنان جدید هنیه در مورد کرونا و غزه
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

رئیس دفتر سیاسی حماس با اشاره به موفقیت هایی که علیه کرونا در غزه به دست آمده است در عین حال گفت: تهدید واقعی و جدی علیه ساکنان غزه همچنان پابرجاست.