داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هالیوود
هالیوود در سال ۲۰۲۰؛ از همجنسگرایی تا اعتراض
۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۹

سینمای آمریکا با نظر به جامعه، اقتصاد، تاریخ و دیگر حوزه‌های مهم انسانی و فرهنگی فیلم‌ها و سریال‌های مهمی را روانه پرده نقره‌ای می‌کند.

بازیگر هالیوودی به زندان رفت
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

لوری لافلین بازیگر زن هالیوودی به همراه همسرش، به دلیل پرداخت رشوه و تقلب راهی زندان شد.

العلای مدینه، پاتوق حرمت‌شکنی‌های بن‌سلمان
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

اواخر هفته گذشته، انتشار یک ویدیوی تبلیغات مد و فشن در عربستان سعودی جنجال به پا کرد. ویدیویی که با تم ابتذال جنسی، چند مدل زن غربی را در صحراهای مدینه منوره در حال تبلیغ لباس نشان می‌داد. این اقدام که در امتداد اصلاحات بن‌سلمان، ولیعهد پادشاه سعودی صورت گرفته، ظرف روزهای اخیر مجددا اعتراض‌ها به مجوز دادن برای فیلمبرداری از این دست تبلیغات در منطقه مقدس مسلمانان را دامن زده است.

ستاره ترامپ در هالیوود سیاه شد
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

در حمایت از جنبش «زندگی سیاهان مهم است»، معترضان ستاره ترامپ در پیاده‌روی مشاهیر هالیوود را با اسپری سیاه کردند.

هالیوود به دردسر افتاد
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳

براساس پیش‌بینی‌های یک شرکت تحقیقاتی، عواقب ناشی از شیوع ویروس کرونا درآمد گیشه‌ آمریکا را در مقایسه با سال گذشته میلادی به نصف کاهش می‌دهد.

قمارِ کارگردان «جوکر» جواب داد
۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳

در حالی که در زمان اکران از فیلم «جوکر» به عنوان پولسازترین فیلم اقتباسی از کتاب‌های کمیک یاد شد، اکنون اعلام شد که تنها، درآمد کارگردان این فیلم از ساخت آن، ۷۰ میلیون دلار بوده است. این درحالی است که تاد فیلیپس، بیشتر دستمزد کارگردانی خود را به سهم از فروش آن اختصاص داده بود.

کرونا صنعت فیلم آمریکا را فلج کرد
۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

در حالی که سینماهای آمریکا تا آینده نامشخص تعطیل هستند و شرکت‌های فیلم‌سازی ساخت فیلم‌های پرفروش را تا ۲۰۲۱ به تعویق انداخته‌اند، گزارشات از سقوط ۴۰ درصدی باکس آفیس در سال جاری خبر می‌دهند.

ضرر و زیان مالی هالیوود از کرونا به روایت آمار
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۱

بر اساس گزارش نیوزویک، ضرر گیشه‌ها در هالیوود، تاکنون 7 میلیارد دلار بوده است و پیش‌بینی می‌شود در صورت ادامه شرایط تا پایان ماه می، ده میلیارد دلار نیز به این خسارت اضافه شود. این خسارت تاکنون 120 هزار نفر را در هالیوود بیکار کرده است.  

ستاره هالیوود کرونا گرفت
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴

«تام هنکس» ستاره هالیوودی اعلام کرد او و همسرش «ریتا ویسلسون» هر دو مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند.

هنرانقلابی و رویای ایرانی 
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۸

هنر مداحی که هیچگاه مورد اعتنای روشنفکران غرب‌زده در ایران نبوده است – مگر برای تمسخر و تخریب – این سال‌ها به مدد جوشش خلاقانه هنرمندان انقلابی؛ به ترازی نزدیک شده است که می‌تواند الهام بخش دیگر شاخه‌های هنر کشور باشد.