داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بهزاد-نبوی
واعظی: خاتمی همیشه حامی دولت بوده است
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اخیرا آقای بهزاد نبوی مصاحبه بسیار خوبی کرد و آقای خاتمی هم همیشه حامی دولت بوده است. اصلا بزرگان اصلاحات ارتباط بسیار خوبی با آقای روحانی دارند.

پادکست تارکد: عملیات ویژه در نخست وزیری - «قسمت دوم»
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

چه کسانی باعث شدند پرونده ترور رجایی و باهنر مختومه شود؟

منتظری در سال‌های پایانی عمرش در برابر دیدگاه‌های خود ایستاد!
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

تازه‌ترین قسمت از برنامه دانشجویی «رادیکال سه» به سراغ بررسی کارنامه مرحوم آیت‌الله حسینعلی منتظری رفت؛ علی صدری‌نیا کارگردان مستند «قائم‌ مقام» که با محوریت زندگی مرحوم منتظری ساخته شده، مهمان این قسمت از «رادیکال سه» بود و در ارتباط با شخصیت و عملکرد سیاسی مرحوم منتظری صحبت کرد.

اختلاف اصلاح ‌طلبان بر سر خاتمی
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۸

لیدر بودن یا نبودن خاتمی؛ مسأله این است. خودش چیزی نمی‌گوید ولی اصلاح‌طلبان او را در برزخ هست و نیست قرار داده‌اند. آنها که می‌گویند لیدر است، با آنهایی که می‌گویند نیست در پینگ‌پنگ درون‌جریانی سختی به سر می‌برند.

بهزداد نبوی: از اصلاحات هیچ دفاعی ندارم
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

فعال اصلاح‌طلب با بیان اینکه از اصلاحات هیچ دفاعی ندارد، گفت: اصلاحات خیلی بد است و من از طریق برهان خُلف به اصلاحات می‌رسم.

قربانزاده: اصلاح‌طلبان به‌دنبال احیای خود در سال ۱۴۰۰ هستند
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

عضو ارشد جمعیت پیشرفت و عدالت گفت: جریان اصلاح‌طلبی به‌دنبال این است که خود را در سال ۱۴۰۰ احیا کند به همین جهت خود را در جایگاه اپوزیسیون دولت قرار می‌دهد و این یعنی کلید زدن سیاست سیب‌زمینی داغ.

اقتصاد کشور در دستان «دولت» است یا «قرارگاه خاتم، آستان قدس و بنیاد مستضعفان»؟
۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷

اخیرا بهزاد نبوی فعال سیاسی اصلاح‌طلب در اظهاراتی مدعی شده «در کشور ما چهار نهاد هستند که ۶۰ درصد ثروت ملی را در اختیار دارند؛ «ستاد اجرایی فرمان امام، قرارگاه خاتم، آستان قدس و بنیاد مستضعفان، هیچ‌یک از این‌ها ارتباطی با دولت و مجلس ندارند». در این زمینه چندین گزارش‌ آماری هر کدام به نوعی و به سبک خود سعی کرده‌اند خلاف این موضوع را اثبات کنند.

واکنش سردار نقدی به یک ادعا/ نبوی باید در دادگاه پاسخگوی دروغ خود باشد
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

معاون هماهنگ کننده سپاه در واکنش به ادعای عضو سازمان منحله مجاهدین انقلاب مبنی بر شناسایی دو جاسوس در دفتر سردار نقدی با رد این ادعا، گفت: این ادعا مصداق بارز نشر اکاذیب برای تشویش اذهان عمومی است و این فرد باید به زودی به دادگاه برود و پاسخگوی اتهامات کذبی که وارد کرده باشد.