داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اسرائیل
جایگاه سوریه در جبهه مقاومت مثال زدنی است
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶

رئیس قوه قضائیه با اشاره به جنگ اقتصادی و روانی بسیار شدیدی که دشمن علیه ملت سوریه به راه انداخته، گفت:جنگ اقتصادی ایران و سوریه را از راهی که پیش گرفته بازنخواهد داشت.

ترامپ چگونه رژیم‌های عربی را وادار به سازش کرد؟
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

دونالد ترامپ در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا رژیم‌های مرتجع عربی را وادار به توافقی با صهیونیست‌ها کرد که با توجه به سابقه مصر و اردن در این زمینه عملا هیچ سودی برای اعراب ندارد.

۵ کشور لیست خیانت ترامپ کدام کشورها هستند؟
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷

روزنامه یدیعوت آحارونوت در گزارشی با افشای اسامی ۵ کشوری که ترامپ از ذکر نامشان خودداری میکند نوشت که ولیعهد عربستان سعودی برجسته ترین طرف عادی‌ساز با رژیم صهیونیستی است و روابط محرمانه‌ای با فرستادگان صهیونیستی دارد.

آلمان: شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینی متوقف شود
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

نماینده آلمان در شورای امنیت خواستار توقف شهرک‌سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین از جمله قدس شرقی و پایان دادن به تخریب خانه‌های فلسطینیان و لغو کامل طرح الحاق کرانه باختری شد.

زمان سازش ریاض با تل آویو اعلام شد
۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱

رئیس موساد رژیم صهیونیستی ناگفته های جدیدی درباره عادی سازی روابط میان تل آویو و دو کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس فاش کرد.

رئیس موساد: ریاض می‌خواهد سازش با اسرائیل را به رئیس‌جمهور منتخب آمریکا هدیه کند
۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) می‌گوید که عادی‌سازی روابط بین این رژیم و عربستان سعودی پس از پایان انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، اعلام خواهد شد.

اشغالگران باید به بازداشت‌های خودسرانه پایان دهند
۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

وزارت امورخارجه کشورمان در توئیتی نوشت: اشغالگران باید به بازداشت‌های خودسرانه پایان داده و ماهر الاخرس و صدها فلسطینی را که ناعادلانه بازداشت شده‌اند، آزاد کنند.

واکنش هنیه به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی
۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس از روند عادی سازی روابط میان کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.

تلاش برای قیمومیت عربستان بر مسجدالاقصی
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

در سایه عادی سازی امارات با رژیم اشغالگر و بازدید هیئت‌های اماراتی از مسجدالاقصی، سناریوهایی در خصوص اداره مسجد الاقصی به دست سعودی‌ها و اجرای پروژه‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی شکل می‌گیرد.

باج‌گیری ۳۰۰ میلیون دلار رژیم صهیونیستی از سودان
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین‌الملل گفت که حاکمان ⁧‫سودان‬⁩ اعلام برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی را در ازای دستور آمریکا و دریافت ۳۰۰ میلیون دلار از عربستان سعودی انجام داده‌اند.