داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
تاریخ قاتلان و خائنان را نخواهد بخشید
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶

وزارت امور خارجه در پیامی با بیان اینکه دو دهه بعد از شهادت محمد الدوره، رژیم‌هایی در منطقه ما با قاتلان او دست داده‌اند، نوشت: تاریخ قاتلان و خائنان را نخواهد بخشید.

شمخانی: نتیجه سازش گستاخی بیشتر رژیم صهیونیستی در تداوم کودک‌کشی است
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

دبیر شورای عالی امنیت ملی با انتشار تصاویری از «محمد الدوره» و پدرش تأکید کرد: نتیجه سازش، گستاخی بیشتر رژیم صهیونیستی در تداوم کودک‌کشی است و خون شهدای مقاومت خط بطلانی است بر این سازش خفت‌بار.

ترس نتانیاهو از آینده اتمی ایران
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد از رئیس‌جمهور آمریکا بابت خروج از برجام قدردانی کرد.

نتانیاهو تلویحاََ ایران را تهدید کرد!
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با تهدید به انجام حمله پیش‌دستانه علیه ایران، مدعی شد که تل‌آویو اجازه استقرار نظامی ایران در شمال فلسطین اشغالی را نمی‌دهد.

خیانت ادامه دارد
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

یک معارض مطرح اماراتی از چراغ سبز ابوظبی به صهیونیستها برای دریافت تابعیت اماراتی خبر داد.

به ارائه کنندگان پایگاه به دشمن، مانند دشمن برخورد می‌کنیم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹

سرلشکر باقری با اشاره به نفوذ منطقه‌ای ایران، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بساطی که برای سلطه دائم بر جنوب غرب آسیا داشتند و تا وقتی انقلاب اسلامی استحاله نشده دشمنی پا برجاست. ما یک روزی در حوالی اهواز از انقلاب و نظام و کشور دفاع می‌کردیم، خمپاره دشمن به حوالی اهواز می‌رسید. اما الان جبهه کجاست؟ الان بحث سر این است که ایران در سوریه نباشد! سوریه تا جمهوری اسلامی هزار و خورده ای کیلومتر فاصله دارد؛ یعنی توسعه حضور و نفوذ و مرزهای امنیت ملی ما کاملاً فراتر از مرزهای جغرافیایی رفته است.

سودان: عادی سازی با اسرائیل نازمند بررسی است
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵

عبدالله حمدوک نخست وزیر سودان امروز (شنبه) گفت که عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی دارای اشکال‌های متعددی است و به همین دلیل نیازمند بررسی های عمیق و جامع تری است.

رژیم صهیونیستی با ده‌ها کلاهک اتمی تهدیدی برای صلح و امنیت است
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در روز جهانی نابودی تسلیحات هسته‌ای، رژیم صهیونیستی را با ده‌ها کلاهک اتمی هم‌چنان بزرگ‌ترین تهدید برای صلح و امنیت خواند.

روایت سعودی داستان فلسطین!
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷

رسانه های سعودی مستندهایی تولید و پخش کرده اند که تاریخ مبارزات فلسطین علیه رژیم صهیونیستی را به صورت کامل تحریف کرده اند.

عمان و سودان هم نزدیک به امارات و بحرین شدتد!
۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

یک روزنامه صهیونیستی مدعی شد که به احتمال زیاد عمان و سودان هفته آینده عادی‌سازی کامل روابط خود با تل‌آویو را اعلام کنند.