داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بیروت
آتش‌سوزی مجدد در بندر بیروت
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

منابع خبری از شعله ور شدن آتش سوزی مجدد در بندر بیروت خبر می دهند.

درگیری مسلحانه خونین در بیروت
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

درگیری مسلحانه در منطقه «طریق الجدیده» بیروت یک کشته و شماری زخمی برجای گذاشت و در نهایت با مداخله ارتش آرامش به این منطقه بازگشت.

عکس: خیابان شهید سلیمانی در بیروت
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

خیابانی در ضاحیه جنوبی بیروت، پایتخت لبنان به نام «شهید حاج قاسم سلیمانی» نام‌گذاری شد.

بیروت یک ماه پس از انفجار
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱

انفجار ماه گذشته انبار نیترات آمونیوم در بندر بیروت که بنا به دلایل نامعلوم منفجر شد بیش از ۱۵ میلیارد دلار خسارت برجای گذاشته است. این انفجار فقط ۴۰ متر زمینِ محل انفجار را سوراخ نکرده بلکه آن‌طور که هیئت عالی امدادرسانی لبنان اعلام کرده، موجب خسارت به ۷۰ هزار خانه و ۳ هزار و ۷۹۲ ساختمان شده و به گفته مروان عبود استاندار بیروت، موجب آسیب به نیمی از ساختمان‌های این شهر شده است.

فشارهای فرانسه و آمریکا بر لبنان؛ اختلاف اساسی بر سر حزب‌الله
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱

یک منبع خبری لبنانی در اشاره به تحرکات اخیر فرانسه در لبنان نوشت، واشنگتن با پاریس در موضوع اصلاحات، بحران اقتصادی، مالی و اداری و عملکرد دولت لبنان توافق دارد اما اختلاف اساسی آنها بر سر حزب‌الله است

لحظه فرود هواپیمای اسرائیلی در امارات تاسف بار است
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

رئیس دفتر سیاسی حماس که به لبنان سفر کرده با رئیس پارلمان این کشور دیدار کرد.

نقشه راه ماکرون برای اصلاحات در لبنان
۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۸

امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، نقشه راهی را برای سیاستمداران لبنانی تهیه کرده که شامل اصلاحات سیاسی و اقتصادی برای برون رفت از بحران بی سابقه لبنان و آزادسازی کمک های بین المللی است.

آمریکا: آماده کمک به دولت لبنان هستیم
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

نماینده وزارت خارجه آمریکا بعد از سفر به لبنان و دیدار با مقامات لبنانی و بازدید از بندر بیروت اظهار کرد، مشکلات لبنان از خارج حل نمی‌شوند، واشنگتن قبلا هم با دولت‌هایی لبنانی که حزب‌الله در آن حضور داشته، همکاری کرده است.

لبنان ۲ هفته تعطیل می شود
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶

حمد حسن وزیر بهداشت دولت پیشبرد امور لبنان امروز سه شنبه گفت که همه بخش های این کشور به استثنای فرودگاه بیروت از صبح جمعه آینده به مدت دو هفته تعطیل می شود.

کارشکنی آمریکا در پیشنهاد فرانسه برای لبنان
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

نماینده حزب الله در پارلمان لبنان در خصوص دخالت‌ها در امور داخلی کشورش گفت، با وجود آنکه فرانسه از تشکیل دولت وحدت ملی در لبنان سخن گفته، آمریکا برای این راهکار هم سقف تعیین کرده است.