داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مرز
ایرج مسجدی: هموطنان ایرانی به هیچ وجه به سمت مرز نیایند
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد از هموطنان ایرانی خواست که به هیچ وجه به سمت مرزهای ایران و عراق نیایند و گفت: دولت عراق امسال زوار خارجی اعم از ایرانی و سایر کشورها را پذیرا نیست.

فیلم: ممنوعیت ورود زوار به مرز مهران
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

استاندار ایلام با اشاره به اینکه ورود زوار به مرز مهران به هر شکلی ممنوع است، گفت: از ورود زائران به استان جلوگیری می شود.

فیلم: نظر رهبرانقلاب درباره پیاده روی اربعین امسال
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

رهبر انقلاب: رفتن به پیاده‌روی اربعین فقط متوقف به صلاح‌دید ستاد کروناست.

فیلم: به هیچ عنوان به مرز ها مراجعه نکنید
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

معاون امنیتی استاندار خوزستان: خدماتی در طول مسیر و پایانه‌های مرزی ارائه نمی‌شود. دولت عراق با توجه به شرایط کرونا به هیچ زائر ایرانی و خارجی اجازه ورود نمی‌دهد.

بازدید مصطفی الکاظمی از مرز چذابه
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱

نخست وزیر عراق از مرز چذابه بازدید کرد.

هند: چین ۱۰ هزار نیروی دیگر در «لاداخ» به خط کرد
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳

با تشدید تنش‌ها میان هند و چین که هر دو قدرت هسته‌ای محسوب می‌شوند، از هفته گذشته چین ۱۰ هزار نیروی دیگر به منطقه «لاداخ» اعزام کرده است.

عراق رسماً از پذیرش زائر خارجی در اربعین عذرخواهی کرد
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه عراق رسماً از پذیرش زائر خارجی در اربعین عذرخواهی کرد، گفت: از مردم می‎خواهیم با توجه به بسته بودن مرزها و نپذیرفتن زائر خارجی از سوی عراق در اربعین، به سمت مرزهای عراق حرکت نکنند.

همه مرزهای ایران و عراق باز شد
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

طبق آخرین دستور العمل صادر شده از سوی شورای عالی بهداشت و ایمنی ملی عراق، مقرر شد از هفته جاری تمام گذرگاه‌های مرزی مشترک ایران در جنوب عراق جهت مبادلات تجاری به حالت عادی خود بازگردند.

هند تجهیزات موشکی جدید در مرز چین مستقر می‌کند
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

وزارت دفاع هند در راستای افزایش قدرت ارتش ۱.۳ میلیون نفری این کشور، معامله‌ای به ارزش ۳۸۰ میلیون دلار با شرکت "تاتا پاور"، "لارسن و توبرو" و "بهارا ارس موورز" امضا کرده تا شش سیستم موشکی "پیناکا" شامل ۱۱۴ پرتابگر تهیه کرده و به مرز چین اعزام کند.

شرایط مرزهای عراق بعد از عاشورا چگونه است؟
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶

طبق اعلام مسوولان گمرک، فعالیت مرزهایی از عراق که به دلیل ایام تاسوعا و عاشورا متوقف شده بود، مجددا از سر گرفته شده است.