داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هفته-دفاع-مقدس
قالیباف هفته دفاع مقدس را تبریک گفت
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸

رئیس مجلس در آغاز نشست امروز پارلمان هفته دفاع مقدس را به ملت ایران، رزمندگان و ایثارگران تبریک و تهنیت گفت.

امسال رژه دفاع مقدس نداریم
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

کارگر گفت: امسال نه در تهران و نه در خلیج فارس رژه نخواهیم داشت و به جای آن مراسم تکریم و گرامیداشت یک میلیون رزمنده دفاع مقدس را خواهیم داشت.

روایت فرمانده ارتش از تماس تلفنی امام (ره) در بحبوحه حصر آبادان
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۴

همه باید بدانند که حضرت امام خمینی(ره) از ثانیه‌ها و رویداد‌های جبهه‌ها در طول دفاع مقدس اطلاع کافی داشتند.

خاطره سازی بچه‌های دیروز در مترو
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷

در انتهای سالن ایستگاه با طراحی و چیدمان نیمکت های چوبی و تخته سیاه گچ‌های سفید چند گچ رنگی، یک کلاس درس دهه شصتی دایر شده است.

آینده‌پژوهی دفاع مقدس، راهبرد مدیریت جنگ اقتصادی
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

هنوز ملت ایران حلاوت و شیرینی روزهای آغازین انقلاب اسلامی را با گوشت و پوست خود احساس نکرده بود که استکبار جهانی سناریوهای خود را یکی پس از دیگری برای به زانو درآوردن و از بین بردن انقلاب مردم ایران اسلامی تحمیل کرد. یکی از این سناریوهای مهم و قابل دسترس از نظر دشمن تحمیل یک جنگ تمام عیار نظامی علیه ملت ایران بود.

نمایش عمومی موشک بالستیک «دزفول»
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

«دزفول» یک موشک بالستیک با برد ۱۰۰۰ کیلومتر و سوخت جامد است که برای نخستین‌بار در بهمن سال ۹۷ رونمایی شد.به گفته سردار حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه، مواد به‌کار رفته در سرجنگی این موشک قدرت تخریبی دو برابر موشک ذوالفقار دارد.

نیروهای آمریکا در منطقه بازیگران امنیت‌زدا هستند
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷

رئیس‌جمهور گفت: هر کجا که آمریکا و دشمنان ما در منطقه حضور پیدا کردند، به عنوان بازیگر امنیت زدا حضور یافتند و امنیت کشورهایی چون عراق، افغانستان، سوریه و خلیج فارس را از بین بردند و هر کجا حضور یافتند، ناامنی را با خود به ارمغان آوردند.

تصاویر: رژه بزرگ نیروهای مسلح با حضور روحانی
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

مراسم رژه بزرگ نیروهای مسلح، صبح یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور حسن روحانی رئیس‌جمهور در جوار حرم مطهر امام خمینی(ره) برگزار شد.