داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بیمه-بیکاری
جزئیات ثبت نام کنندگان طرح یارانه دستمزد اعلام شد
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

مطابق آمارها برای طرح یارانه دستمزد حدود ۸ هزار و ۲۸۶ داوطلب ثبت نام کرده است و همچنین ۱هزار و ۴۹۷ نفر از کارفرمایان هم برای این طرح ثبت نام کرده که تعداد جذب شدگان شغل اولی مطابق آمار وزارت کار از زمان آغاز این طرح حدود ۷هزار و ۳ نفر است.

بیمه بیکاری فروردین مربوط به کرونا واریز شد
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

مدیرکل امور بیمه‌شدگان سازمان تامین اجتماعی از واریز مقرری بیمه بیکاری ناشی از ویروس کرونا در فروردین خبر داد و گفت: طی چند روز آینده به حساب ۱۰۷ نفر از بیمه‌شدگان بیکار ناشی از ویروس کرونا واریز می‌شود.

مبلغ دقیق «حقوق بیمه بیکاری» ناشی از کرونا اعلام شد
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹

مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی، نحوه پرداخت مقرری بیمه بیکاری در پی شیوع ویروس کرونا و جزئیات محاسبه و پرداخت آن را تشریح کرد.

۷۰۳ هزار و ۴۳۰ نفر مشمول دریافت بیمه بیکاری شده اند
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعداد افرادی که تا به امروز در سامانه درخواست بیمه بیکاری وارد و ثبت نام کرده اند ۸۴۰ هزار و ۹۴۴ نفر است که از این تعداد ۷۰۳ هزار و ۴۳۰ نفر مشمول دریافت بیمه بیکاری شده اند.

چه کسانی بیمه بیکاری دریافت می‌کنند؟
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

در حالی سازمان برنامه و بودجه از واریز بیمه بیکاری اسفندماه ۱۰۳ هزار نفر خبر داد که مدیرکل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی اعلام کرد، مقرری بیمه بیکاری فروردین ماه از هفته آینده پرداخت می شود.

جزئیات پرداخت بیمه بیکاری اعلام شد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی اطلاعیه‌ای جزئیات پرداخت بیمه بیکاری به مشمولان را تشریح کرد.

تایید ۶۸۸ هزار درخواست برای دریافت بیمه بیکاری
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار گفت: حدود ۸۲۰ هزار و ۹۳۰ نفر تاکنون در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام کرده و حدود ۶۸۷ هزار و ۹۱۱ نفر مشمول بیمه بیکاری شده اند.

ثبت‌نام ۱۶۰ هزار نفر برای دریافت بیمه بیکاری در تهران
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

استاندار تهران با اشاره به وضعیت درخواست بیمه بیکاری در استان، گفت: تاکنون حدود ۱۶۰ هزار نفر ثبت‌نام کردند که از صندوق توسعه ملی نیز اعتباری برای آن درنظر گرفته شده که در اختیار آن ها قرار می‌گیرد و به متقاضیان پرداخت می‌شود.

اعلام جزئیات پرداخت بیمه بیکاری به بیکارشدگان بحران کرونایی
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴

مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری درباره جزئیات پرداخت بیمه بیکاری به بیکار شدگان ناشی از وجود ویروس کرونا توضیحاتی داد.

تمام کارگران مناطق سیل زده مقرری بیمه بیکاری خواهند گرفت
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

نماینده وزیر کار در مناطق سیل زده گفت: تمامی کارگران بیمه شده مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی در مناطق سیل زده مقرری بیمه بیکاری دریافت خواهند کرد.