داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کاهش-اقدامات-داوطلبانه-ایران-در-برجام
اعتمادکنندگان به غرب پای میز محاکمه!
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

این روزها با مرگ برجام و شکست مجدد پروژه اعتماد به غرب و تحریم شدن مأمور رفع تحریم‌ها، رسانه‌های زنجیره‌ای و مقامات دولتی روند مضحکی را در پیش‌گرفته‌اند که تحریم ظریف را ثمره مقاومت او قلمداد کنند و در یک بازی مظلوم نمایانه او را قهرمان ملی جا بزنند.

آتش ابابیل‌های ایرانی قوی تر شد
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

رونمایی همزمان از سه مجموعه سلاح هواپرتاب هوشمند و نقطه زن که شامل دو بمب دورایستا بوده است، نوید حرکت رو به جلوی ارزنده ای در تطبیق توان هوایی کشور با نیازمندی های روز و استفاده هر چه بهتر از ناوگان هوایی موجود را می دهد.

«گام سوم» ایران چه می‌تواند باشد؟
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

مهم‌ترین کاری که می‌توان انجام داد، افزایش سانتریفیوژهاست. سانتریفیوژهای عملیاتی ما IR1 ها بود که با برجام بخشی از آنها به انبار رفت و بخشی هم از دور خارج شد؛ لذا یکی از اولویت‌های اساسی در این زمینه، گسترش سانتریفیوژهای نسل جدید است.

ظریف: گام سوم کاهش تعهدات در چارچوب برجام است
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷

وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد:گام سوم کاهش تعهدات برجامی در شرایط فعلی اجرا خواهد شد و تنها حق جمهوری اسلامی است که در باره اجرا یا عدم اجرای آن تصمیم بگیرد.

اقدامات طرف‌های غربی مورد قبول نباشد گام سوم را با قاطعیت برمی‌داریم
۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که اگر اقدامات کشورهای باقی مانده در برجام مورد قبول ایران نباشد، گام سوم را با قاطعیت بر خواهیم داشت.

راهبرد تقابل هسته‌ای قرار بود آذرماه سال گذشته اجرا شود/ رمزگشایی شمخانی از یک تأخیر عجیب!
۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

دیروز علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی که طی هفته‌‌های اخیر تفاوت دیدگاه‌‌های راهبردی او با محمدجواد ظریف شفاف‌‌‌‌‌‌تر از گذشته شده است، در اظهارنظری تامل‌برانگیز گفت: «سیاست تقابل هسته‌ای آذرماه سال 1397 اتخاذ شده بود». او از تاخیر در اجرای این سیاست نیز تلویحا انتقاد کرد.

چگونه فرانسه پلیس خوب سناریو آمریکایی‌ها شد؟
۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶

ایالات‌متحده طی چهار ماه گذشته به‌طور ویژه سناریو و طرحی مشخص را علیه جمهوری اسلامی ایران دنبال کرده است. شناخت، درک و یکپارچه دیدن اقدامات در چهارچوب راهبرد مشخص در فهم و طراحی کنش و واکنش‌های هوشمندانه بسیار حائز اهمیت است.

سر سفره‌ی اصحاب ثروت و قدرت تا میتوانیم حاضر نشویم
۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

رهبر مظعم انقلاب با انتقاد بسیار شدید از دزدی دریایی انگلیسی‌های خبیث، گفتند: آنها که خباثتشان برای همه آشکار است کشتی ما را با راهزنی دریایی ربوده‌اند اما سعی می کنند به آن شکل قانونی بدهند. البته عناصر مؤمن در جمهوری اسلامی این کارها را بی جواب نمی گذارند و در فرصت و جای مناسب پاسخ خواهند داد.

مذاکرات برای لغو تحریم‌ها بود نه «کاپ اخلاق»
۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

به ترفند «حرکت از پله دوم» متوسل شده‌اند. ادعا می‌کنند برجام دستاوردهای فراوانی برای کشورمان داشته است ولی منتقدان اجازه نداده‌اند که مردم و نظام از این دستاوردها بهره‌مند شوند! به بیان دیگر پله اول را سانسور می‌کنند و حال آنکه ابتدا باید اعلام کنند برجام چه دستاوردی داشته است و سپس توضیح بدهند که منتقدان مانع کدامیک از دستاوردهای مورد ادعای آنها شده‌اند.

تنها یک تراکنش نمادین در اینستکس ثبت شده است
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۴

پورفلاح گفت: تاکنون فقط یک تراکنش مالی نمادین در اینستکس ثبت شده است.