داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار میدان-التحریر
گروه‌های جنایتکار خطرناک در میدان التحریر شناسایی شدند
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲

وزارت کشور عراق با انتشار بیانیه‌ای در خصوص حوادث اخیر در میدان التحریر بغداد، اعلام کرد، گروهی جنایتکار که سعی در ایجاد آشوب دارند را شناسایی کرده است.

در التحریر بغداد چه خبر است؟
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

منابع عراقی از برگزاری مجدد تظاهرات شهروندان در میدان التحریر بغداد و کشته شدن یک معترض خبر دادند که در این زمینه بیانیه‌ای از سوی سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق منتشر شده است.

مذاکرات فشرده در بغداد؛ آیا نوبت «قصی سهیل» می‌رسد؟
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۱

قصی السهیل نامزد پیشنهادی از طرف نوری المالکی رهبر ائتلاف دولة القانون می‌باشد. نوری المالکی با این استدلال که انتخاب السودانی می‌تواند به منزله اعلان جنگ به حاضرین در میدان تحریر باشد، سران فتح را برای انصراف از وی قانع کرده است. هم‌چنین نخست‌وزیر عراق استدلال‌های خود را برای ترجیح السهیل به علاوی و اسعد العیدانی ارائه داده است.

ماجرای تماس بازیکنان تیم ملی عراق با مخالفین دولت در میدان تحریر بغداد +عکس
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

بخشی از مخالفین دولت عبدالمهدی که طی هفته‌های اخیر رویکرد تندی علیه ایران اتخاذ کرده‌اند، ابتدا از طریق یکی از مربیان مشهور عراقی در پی دستیابی به شماره تلفن همراه ملی‌پوشان بوده‌اند. علی نوری نام این مربی را ذکر نکرد؛ اما در ادامه نوشت: «بعد از آن مربی، با من تماس گرفتند. من لحظه‌ای در این کار تردید نکرده و فورا شماره بازیکنان تیم ملی را در اختیار آن‌ها گذاشتم.»

التحریر قاهره چگونه دوباره جان گرفت؟
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸

وقتی محمد علی تصمیم به انتقام و انتشار فیلم‌های جنجالی خود گرفت، فکر نمی‌کرد این اندازه مورد توجه قرار گیرد و خود سیسی مجبور به واکنش شود؛ اما زمانی که چنین استقبالی شد، تصمیم به انتقامی بزرگ‌تر گرفت و به دنبال سخنان سیسی در اجلاس جوانان خطاب به وی گفت:"أنت فاکرنی هاسیبک، أنا هأقوم علیک ثورة" (فکر می‌کنی من تو رو رها میکنم انقلابی بر ضدت راه خواهم انداخت).

غافل گیری جدید میدان التحریر/ مصر عیله سیسی + فیلم
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۶

این تظاهرات در حالی برگزار می‌شود که سیسی عصر جمعه (۲۹ شهریور) قاهره را به مقصد نیویورک جهت شرکت در نشست آتی مجمع عمومی سازمان ملل متحد ترک کرده است. برخی منابع حتی گفته بودند که السیسی از ترس اینکه علیه او تظاهرات و یا کودتا شود، سفر خود به نیویورک را لغو کرده است.