داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسین-میرزایی
۴ میلیون خانوار در صف دریافت وام جدید کرونایی
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی وزارت رفاه با بیان اینکه اولین قسط تسهیلات یک میلیون تومانی قرض‌الحسنه دوران کرونا از تیرماه از حساب یارانه کسر می‌شود، گفت: هنوز 4 میلیون خانوار در صف دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی قرض‌الحسنه حمایتی هستند.

فرهنگ در مجلس یازدهم مظلوم خواهد ماند؟
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱

مجلس یازدهم علی رغم ادعاها و تبلیغات فراوان که خود را نماینده جریان انقلابی قلمداد می کرد، از همان ابتدا نشان داد فرهنگ در جزو مسائل اصلی آن قرار ندارد.

مهلت جدید برای جاماندگان وام یک میلیونی کرونایی
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی درباره مهلت جدید برای جاماندگان وام یک میلیون تومانی کرونایی توضیح داد.

پرونده وام یک میلیونی ۲۱ میلیون خانوار یارانه بگیر بسته شد
۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۱

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا، از بسته شدن پرونده ۲۱ میلیون و ۵۱ هزار و ۳۹۳ خانوار دریافت کننده تسهیلات یک میلیونی دولت خبر داد.

خُلف وعده دولت به جاماندگان «یارانه معیشتی»
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

با وجود اینکه در اسفند ۹۸ از سوی ستاد شناسایی یارانه معیشتی اعلام شده بود که در خرداد ماه مجدداً سایت حمایت معیشتی برای ثبت‌نام از متقاضیان یارانه فعال شود اما ظاهراً دولت قصدی برای اجرای این قول خود ندارد!

۲۰ میلیون خانوار وام کرونایی گرفتند
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا ضمن تشریح آخرین جزییات از وام یک میلیونی ویژه روزهای کرونایی، گفت: ۲۰ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۳۶۸ خانوار یارانه‌بگیر، تاکنون وام خود را دریافت کرده‌اند.

۱۰ خرداد؛ آخرین مهلت ثبت نام وام یک میلیونی
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴

میرزایی گفت: ۱۰ خرداد ماه آخرین مهلت برای ثبت نام وام یک میلیون تومانی است که این مبلغ ۲۲ خرداد ماه به حساب متقاضیان واریز می‌شود.

جاماندگان وام دومیلیونی کرونا چگونه اعتراض کنند؟
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

سخنگوی ستاد تسهیلات حمایتی کرونا درباره نحوه اعتراض آنهایی که مشمول دریافت وام حمایتی از مشاغل بی ثبات نشدند، توضیحاتی داد.

مهلت زمانی ارسال پیامک ثبت‌نام «وام یک میلیونی» برداشته شد
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا وزارت کار و رفاه اجتماعی گفت: بنابر اعلام وزیر رفاه فعلا مهلت زمانی ارسال پیامک برای ثبت تقاضای دریافت وام یک میلیون تومانی در نظر گرفته نشده و سرپرستان خانوار باقی مانده بعد از هجدهم اردیبهشت ماه هم می‌توانند کدملی خود را به سرشماره ۶۳۶۹ ارسال کنند.

آغاز واریز وام یک میلیون تومانی بیش از ۲ میلیون خانوار دیگر از فردا
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

سخنگوی تسهیلات حمایتی کرونا وزارت کار و رفاه اجتماعی از ثبت نام دومیلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۶۳ خانوار یارانه بگیر در تاریخ اول تا هفتم اردیبهشت ماه برای دریافت وام یک میلیون تومانی از طریق ارسال پیامک خبر داد و گفت: فرایند واریز تسهیلات این افراد از فردا، پنج شنبه آغاز می شود.