داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نیویورک
تظاهرات علیه نتانیاهو در نیویورک
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

تعدادی از صهیونیست‌های ساکن در شهر نیویورک برای حمایت از اعتراضات روزهای اخیر ضد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی، تظاهرات کردند.

بودجه پلیس نیویورک کاهش یافت
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

بیل دی بلازیو، شهردار دموکرات نیویورک اعلام کرد در پی درگذشت جورج فلوید، سیاهپوست آمریکایی بر اثر خشونت پلیس، بودجه اختصاص یافته به اداره پلیس این شهر به عنوان بخشی از مطالبات فزاینده اصلاحات کاهش خواهد یافت.

پس گرفتن شکایت دادستان‌های آمریکا از شهروند ایرانی؟
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳

برخی رسانه‌ها مدعی پس گرفتن شکایت دادستان‌های آمریکا از یک شهروند ایرانی شدند.

محدودیت‌ها در نیویورک تمدید شدند
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱

طی شبانه روز گذشته بیش از ۲۷ هزار نفر دیگر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و هزار و ۷۷۰ نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند

«ساعت مرگ ترامپ» در میدان ساعت نیویورک
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷

بیلبورد تازه ساخته شده در میدان ساعت نیویورک تعداد قربانیانی از ویروس کرونا در آمریکا را نشان می‌دهد که سازنده آن تاکید دارد اگر رئیس جمهور سریع‌تر وارد عمل می‌شد، این امکان وجود داشت که از مرگ آنها اجتناب شود و این بیلبورد را "ساعت مرگ ترامپ" نامیده است.

بیمارستان‌های نیویورک در حال کشتار بیماران کرونایی هستند
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷

«ایکول سیروتِک» می‌گوید:‌بیماران نه به خاطر کرونا بلکه به دلیل «سوءمدیریت پزشکی» و «سهل‌انگاری شرم‌آور» کادر درمان جان می‌دهند. او می‌گوید برای پرستاران و پزشکان به هیچ عنوان مهم نیست که بیماران از نژادهای اقلیت می‌میرند یا زنده می‌مانند و تصریح می‌کند: «من به شما می‌گویم آنها بیماران را به معنی واقعی کلمه می‌کشند»

بیماری مرموز در نیویورک جان ۳ کودک را گرفت
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

بنا بر اعلام فرماندار ایالت نیویورک، یک بیماری مرموز مربوط به ویروس کرونا، جان ۳ کودک را گرفته و ۷۶ نفر دیگر را در این ایالت گرفتار کرده است.

حمله سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن به «نیویورک تایمز»
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹

سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن با حمله به روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز»، این روزنامه را به افترا زدن متهم کرد.

فیلم: نیویورک شهر ارواح
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد شیوع ویروس کرونا شهر نیویورک آمریکا را به شهر ارواح تبدیل کرده است. در ایالت نیویورک آمریکا حدود ۳۰۷ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و حدود ۲۷ هزار نفر فوت کرده‌اند.

نیویورکی‌ها به پیشنهاد ترامپ مواد ضدعفونی‌کننده نوشیدند!
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲

وزارت بهداشت آمریکا در نیویورک اعلام کرد از ۹ صبح روز پنجشنبه تا ۳ بعدازظهر روز جمعه، مجموعاً ۳۰ نفر به خاطر مسمومیت با مواد ضدعفونی کننده به بیمارستان منتقل شده‌اند.