داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نیویورک
محدودیت‌ها در نیویورک تمدید شدند
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۱

طی شبانه روز گذشته بیش از ۲۷ هزار نفر دیگر در آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و هزار و ۷۷۰ نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند

«ساعت مرگ ترامپ» در میدان ساعت نیویورک
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷

بیلبورد تازه ساخته شده در میدان ساعت نیویورک تعداد قربانیانی از ویروس کرونا در آمریکا را نشان می‌دهد که سازنده آن تاکید دارد اگر رئیس جمهور سریع‌تر وارد عمل می‌شد، این امکان وجود داشت که از مرگ آنها اجتناب شود و این بیلبورد را "ساعت مرگ ترامپ" نامیده است.

بیمارستان‌های نیویورک در حال کشتار بیماران کرونایی هستند
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷

«ایکول سیروتِک» می‌گوید:‌بیماران نه به خاطر کرونا بلکه به دلیل «سوءمدیریت پزشکی» و «سهل‌انگاری شرم‌آور» کادر درمان جان می‌دهند. او می‌گوید برای پرستاران و پزشکان به هیچ عنوان مهم نیست که بیماران از نژادهای اقلیت می‌میرند یا زنده می‌مانند و تصریح می‌کند: «من به شما می‌گویم آنها بیماران را به معنی واقعی کلمه می‌کشند»

بیماری مرموز در نیویورک جان ۳ کودک را گرفت
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

بنا بر اعلام فرماندار ایالت نیویورک، یک بیماری مرموز مربوط به ویروس کرونا، جان ۳ کودک را گرفته و ۷۶ نفر دیگر را در این ایالت گرفتار کرده است.

حمله سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن به «نیویورک تایمز»
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹

سفیر رژیم صهیونیستی در واشنگتن با حمله به روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز»، این روزنامه را به افترا زدن متهم کرد.

فیلم: نیویورک شهر ارواح
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

تصاویر ماهواره ای نشان می دهد شیوع ویروس کرونا شهر نیویورک آمریکا را به شهر ارواح تبدیل کرده است. در ایالت نیویورک آمریکا حدود ۳۰۷ هزار نفر به ویروس کرونا مبتلا شده و حدود ۲۷ هزار نفر فوت کرده‌اند.

نیویورکی‌ها به پیشنهاد ترامپ مواد ضدعفونی‌کننده نوشیدند!
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲

وزارت بهداشت آمریکا در نیویورک اعلام کرد از ۹ صبح روز پنجشنبه تا ۳ بعدازظهر روز جمعه، مجموعاً ۳۰ نفر به خاطر مسمومیت با مواد ضدعفونی کننده به بیمارستان منتقل شده‌اند.

کرونا از اروپا وارد نیویورک شد، نه از چین
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸

فرماندار دموکرات ایالت نیویورک آمریکا با استناد به نتایج یک پژوهش جدید اعلام کرد که ویروس کرونای جدید (کووید-۱۹) نخستین بار از قاره اروپا وارد این ایالت شده است، نه از چین.

۲.۷ میلیون نیویورکی به کرونا مبتلا شده‌اند
۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳

آمارهای حاصل از حدود ۳ هزار تست انجام شده به صورت تصادفی در ایالت نیویورک نشان می‌دهد که دست‌کم ۲.۷ میلیون نفر در این ایالت به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

بی عدالتی کرونا در نیویورک
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱

بر اساس داده‌های اداره بهداشت نیویورک، سیاه‌پوستان این شهر بیش از هر گروه نژادی دیگری بر اثر کرونا جان خود را از دست می‌دهند.