داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فیلم: تظاهرات آمریکایی‌ها علیه جنگ‌افروزی ترامپ
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷

نسیم آنلاین: پرچم ایران و تصاویر شهید حاج قاسم سلیمانی در نیویورک بر افراشته شد.

ظریف عازم نیویورک می‌شود
۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

منابع خبری بامداد شنبه گزارش داده‌اند وزیر امور خارجه ایران برای شرکت در نشست وزراتی شورای امنیت به نیویورک سفر خواهد کرد.

طولانی‌ترین پرواز جهان با موفقیت انجام شد
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۸

طولانی‌ترین پرواز جهان با موفقیت انجام شد؛ این پرواز آزمایشی بدون توقف برای نزدیک به بیست ساعت از نیویورک به سیدنی انجام شد و ۵۰ مسافر و خدمه را جابه‌جا کرد.

قیمت ملک در منهتن ارزان‌تر از فرشته است!
۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹

در حالی که خانه های نه چندان لوکس در مناطق شمالی تهران از متری ۲۰ میلیون تومان شروع می شود که ملک در نیویورک متری ۱۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده که این خود هشداری برای مسئولان کشور است.

حسن روحانی: در نیویورک توطئه امریکا را در هم شکستیم
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز و باوجود مظلومیت و فشار به این ملت، روز عزت ملت ایران است، گفت: قدرت و جایگاه ملت بزرگ ایران بعد از یکسال و نیم فشار مداوم اقتصادی، روشن‌تر و رفیع‌تر شده است.

عیادت مجازی ظریف از تخت روانچی
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

وزیر امور خارجه کشورمان به دلیل عدم اجازه دولت آمریکا، توانست تنها به کمک شبکه های مجازی از مجید تخت روانچی عیادت کند.

روحانی در سازمان ملل: پاسخ ما به مذاکره تحت تحریم «نه» خواهد بود
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۲

دعوت همه کشورهای متاثر از تحولات خلیج فارس و تنگه هرمز به «ائتلافِ امید» HOPE/ پاسخ ما به مذاکره تحت تحریم، نه است/ برجام، حداقل بود؛ اگر بیشتر می‌خواهید، باید بیشتر بپردازید/ عکس یادگاری آخرین ایستگاهِ مذاکره است، نه اولین ایستگاه

اتفاقات برنامه ریزی نشده!
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸

دیروز اخباری از نیویورک به گوش رسید که گویا باری دیگر برخی به اتفاقات ناگهانی و هماهنگ نشده دل بسته اند. شاید بتوان پرچمدار این فضای رسانه ای را حسام الدین آشنا و پرویز اسماعیلی معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور دانست.

پاسخ جالب نماینده زن ونزوئلا به اتهامات ترامپ علیه دولت کاراکاس
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹

زمانی که ترامپ شروع به تهدید کاراکاس کرد؛ تصویرها بر روی نماینده ونزوئلا زوم شدند اما برخلاف انتظار نماینده زن این کشور شروع به خواندن کتاب کرد.

دیدار برنامه ریزی نشده روحانی و مرکل
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸

معاون ارتباطات دفتر رئیس جمهور در توئیتی نوشت: «مرکل»، صدر اعظم آلمان تا ساعاتی دیگر با حضور در محل اقامت رئیس جمهور با روحانی دیدار می‌کند. این دیدار جزو ملاقاتهای تنظیم شده از قبل نبود.