داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
کرونا در ایران خطرناک شده است
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸

استاد اپیدمیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، معتقد است که ایران هنوز سوار بر موج اول بیماری کرونا است.

ترامپ: احساس میکنم سوپرمن هستم
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

رئیس جمهور آمریکا در تجمع انتخاباتی در ایالت پنسیلوانیا با اشاره به ابتلا به ویروس کرونا و طی کردن مسیر درمان گفت که احساس میکند سوپرمن است.

کادر درمان در حال ضعیف شدن است
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸

مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور بهداشت گفت: توان و ظرفیت بیمارستان‌ها و کادر درمان برای مراقبت از مبتلایان کووید۱۹ محدود و رو به اتمام است، در این شرایط باید محدودیت‌ها و کمپین «در خانه بمانیم» اجرا شود و احتمالا ستاد ملی کرونا چنین تصمیماتی را در دستور کار دارد.

جزئیات کشف یک درمان جدید برای کرونا
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

پژوهشگران «دانشگاه سینسینتی»(University of Cincinnati) آمریکا با بررسی پژوهش‌های پیشین، یک درمان احتمالی یافته‌اند که شاید بتوان از آن برای پیشگیری از کووید-۱۹ استفاده کرد.

گزارش وزارت بهداشت از وضعیت مدارس: تهویه کلاس‌ها قابل قبول نیست
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مدارس را از تاریخ ۱۱ تا ۱۹ شهریور ماه منتشر کرد.

عوامل ایجاد افسردگی در افراد چیست؟ نشانه ها و درمان افسردگی
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

افسردگی یک اختلال خُلقی رایج و در عین حال جدی است. اختلال افسردگی روی احساس، تفکر، نحوه انجام فعالیت‌های روزمره‌ای همچون خوابیدن، کار کردن، غذا خوردن و روابط اجتماعی اثرگذار است. در مرحله اول نباید افسردگی را با اندوه اشتباه گرفت. با این‌حال، به فراموشی سپردن این اختلال خٌلقی  و ارتباط دادنِ آن با احساس ناراحتی و غم و اندوه برای طولانی مدت اشتباه است.

واکسن کرونا هم نمی تواند ایمنی صد درصد بدهد
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

مدیر تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: احتمال اینکه در مدت کوتاه به یک داروی موثر در مقابله با ویروس کرونا برسیم، خیلی کم است.

آتش‌سوزی مرگبار در بیمارستان مخصوص کرونای هند
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

به دنبال وقوع آتش‌سوزی بزرگ در بیمارستان بیماران کرونا در احمدآباد هند دست‌کم هشت بیمار کشته شده و چندین نفر دیگر نیز زخمی شدند.

نمکی: در زمینه درمان کرونا خبرهای خوب در راه است
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

نمکی گفت: بعد از دفاع مقدس اولین بار است که به این شدت وفاق ملی را شاهد هستیم و به زودی خبر‌های خوبی در زمینه درمان کرونا به گوش خواهد رسید.

«نیش زنبور» بر درمان کرونا تأثیر دارد؟
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸

قائم مقام معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان این‌که هیچ داروی مؤثری برای کرونا وجود ندارد، توضیحاتی درباره ادعای تأثیر «نیش زنبور» بر درمان بیماری کرونا ارائه کرد.