داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مهدی-چمران
 ریاست بهارستان و اختلافات اصولگرایان
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶

چه کسی بر کرسی ریاست مجلس یازدهم خواهد نشست؟ جواب این پرسش عامل اختلاف در بین اصولگرایان راه یافته به مجلس شده است. با این حال مهدی چمران عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب این اختلافات را طبیعی می داند که منجر به تضعیف مجلس نخواهد شد.

«وکیل‌الدوله» بودن باعث فساد اقتصادی در نمایندگان مجلس شد
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۰

مهدی چمران، درباره رد صلاحیت ۷۰ نفر از نمایندگان فعلی مجلس به دلیل پرونده‌های فساد مالی گفت: وکیل الدوله بودن فساد اقتصادی در نمایندگان مجلس به بار آورد.

۱۰ جوان زیر ۵۰ سال در لیست اصولگرایان
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۱

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: با توجه به نظرسنجی‌های صورت گرفته درباره چیدمان لیست حدود ۱۰ نفر از چهره‌ها ، ۴ تا ۶ نفر از بانوان ، ۳ تا ۴ نفر از روحانیون و مابقی از چهره‌های جوان و زیر ۵۰ سال انتخاب می شوند .

طرح استعفا روحانی توسط اصلاح طلبان فریب مردم است
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱

کسانی که شرایط را به اینجا رسانده خودشان هم باید بایستند و پاسخگو باشند. اصلاح طلبان به دنبال این هستند که بین مردم جایگاهی باز کنند و اعلام کنند ما با روحانی فاصله و تفاوت داریم. درحالی که روحانی را این ها رئیس جمهور کردند و اگر حمایت این ها نبود روحانی رئیس جمهور نمی شد. لذا این کار فریب مردم است

نقل قول منتسب به رهبر انقلاب درباره اصلاح قیمت بنزین صحت ندارد
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷

نقل قول منتسب به رهبر انقلاب خطاب به یک طلبه‌ درباره اصلاح قیمت بنزین صحت ندارد.

چمران: لیست نیروهای انقلاب به روش از بالا به پایین بسته نخواهد شد
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، گفت: مسیری که برای انتخاب لیست نهایی در تهران انتخاب شده، از پایین به بالا است و قطعا اینگونه نیست که عده‌ای بنشینند و یک لیست انتخاباتی را نهایی کنند.