داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مینو-محرز
برخی ماسک نزدن را نوعی قدرت نمایی می‌دانند
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷

عضو کمیته مشورتی ستاد ملی مقابله با کرونا، گفت: هنوز هم می‌بیینم که در خیابان‌ها عده‌ای ماسک نمی‌زنند و این اقدام خود را نوعی قدرت نمایی می‌دانند.

محرز: قدرت سرایت کرونا زیاد شده است
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا هشدار داد که در صورت تداوم شرایط فعلی، قطعا میزان مرگ و میرهای ناشی از بیماری کرونا افزایش می‌یابد.

مینو محرز: کادر درما‌ن خسته شده؛ رعایت کنید
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: سه راه برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا وجود دارد؛ یکی فاصله‌گذاری فیزیکی است، دوم استفاده از ماسک است، ماسک‌زدن یک «باید» است و مسأله مهم دیگر هم شست‌وشوی دست‌هاست. تمام ویرس‌های این فصل از سرماخوردگی و زکام گرفته تا آنفلوآنزا همه با شست‌وشوی دست کنترل می‌شود.

اوج کرونا در کشور
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان اینکه در حال حاضر کووید-۱۹ در کشور به اوج خود در موج سوم رسیده و تقریبا همه جای کشور قرمز است، گفت: در کنترل بیماری رفتار اجتماعی مردم به میزان زیادی موثر است. زیرا نه واکسن داریم و نه دارو و درمان اختصاصی.

وضعیت شهر تهران قرمزتر شده است
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

با توجه به آمار و وضعیت مراکز درمانی و بیمارستان‌ها تعداد مبتلایان رو به افزایش است و تهران شرایط خوبی را طی نمی‌کند.

مینو محرز: مدارس برای دانش‌آموزان خطرناک است
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

عضو ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: با توجه به حجم میلیونی مسافرت های بعد از کنکور و افزایش تجمعات و اینکه بسیاری از استان ها در وضعیت قرمز قرار دارند، به نظر می‌رسد باید در بازگشایی مدارس با صبر و حوصله بیشتری تصمیم گیری می‌شد.

محرز: برای آغاز سال تحصیلی خیلی عجله کردیم
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲

محرز در تشریح سیاست‌های دولت خصوصا در بحث ماجرای بازگشایی مدارس و مسافرت‌ها گفت: من از نظر بهداشتی برای این اتفاقات تحلیلی ندارم. خیلی عجله کردیم حداقل باید دو هفته صبر می‌کردیم و بعد سال تحصیلی را آغاز می‌کردیم. من نمی‌دانم این تصمیمات کجا گرفته می‌شود و ما فقط نتیجه تصمیمات غلط را تماشا می‌کنیم.

کرونا قوی‌تر از همیشه
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

تنها تغییری که این روزها درباره ویروس می‌توان به آن اشاره کرد افزایش قدرت انتقال ویروس است؛ اتفاقی که نه‌تنها در ایران که در همه کشورهای جهان وجود دارد. البته شدت سرایت بیماری نه در ایجاد علائم جدید و نه در آمار مرگ‌ومیر تاثیری ندارد و تنها آمار ابتلا را افزایش می‌دهد.

کرونا، پیر و جوان نمی‌شناسد
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

عضو کمیته کشوری ستاد مقابله با کرونا، نسبت به وضعیت شیوع کرونا در تهران ابراز نگرانی کرد.

مینو محرز: برگزاری نمایشگاه بازی با جان مردم است
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲

ستاد مقابله با کرونا در صورتی ممنوعیت برگزاری تمام تجمعات و رویدادهای نمایشگاهی در سطح کشور را به مدت یک هفته دیگر تمدید کرده که فعلا چند نمایشگاه در تهران برگزار شده و قرار است حداقل ۶۰ رویداد دیگر هم برگزار شود.