داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اهل-سنت
کرامات حضرت رضا (ع) از زبان علمای اهل سنت
۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹

ابو الفوز محمد بن امین بغدادی مشهور به شویدی: «در مدینه به دنیا آمد و بسیار گندمگون بود و کراماتش زیاد و مناقبش مشهور است که در اینجا نمی‌گنجد.»

بازداشت عامل نوشته توهین‌آمیز به اهل سنت در فضای مجازی
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

متهم ۵۰ ساله در بازجوئی های به عمل آمده در مواجهه با ادله و مستندات کشف شده به بزه انتسابی اعتراف کرد.

مشکل اصلی نبود اتاق فکر و سیاستگذاری است
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

مدیر گروه مستند روایت فتح در ابتدای نشست با اشاره به عدم وجود برنامه جامع در حوزه رسانه گفت: در تمامی موضوعات نه صرفا مسئله فلسطین و قدس نقشه جامعی از تولید نداریم و نمی‌دانیم قرار است چه فعالیتی را در آینده برای مخاطب خاص خود انجام بدهیم.

آمریکا زندانیان داعشی را به عراق منتقل کرده است
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲

همزمان با افزایش حملات تروریستی داعش در مناطقی از عراق، منابع محلی در سوریه اعلام کردند که نیروهای آمریکایی شماری از عناصر زندانی این گروه تروریستی در الحسکه را به عراق منتقل کرده است.

ایجاد دو دستگی در بزرگترین تشکل اهل سنت پارلمان عراق
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

یکی از نمایندگان پارلمان عراق از ایجاد انشقاق در ائتلاف القوی العراقیه بزرگترین تشکل اهل سنت در پارلمان عراق و تشکیل ائتلافی برای مذاکره بر سر وزارتخانه‌ها خبر داد.

پیوستن نیروهای اهل سنت عراق به موافقان نامزدی الکاظمی
۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۷

«اتحاد نیروهای اهل سنت» به رهبری محمد الحلبوسی در مجلس عراق امروز (چهارشنبه) حمایت خود را از نامزدی رئیس سازمان امنیت و اطلاعات، «مصطفی الکاظمی» برای نخست وزیری اعلام کرد.

جایگاه سیدالشهدا (ع) در میان اهل تسنن
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

صداقت ثمرحسینی با بیان اینکه امام حسین(ع) ذخیره پیغمبر اکرم(ص) برای حساس‌ترین دوره تاریخ اسلام بود، گفت: مناعتِ طبع امام حسین(ع) عزتی خدادادی و در امتداد عزت رسول‌الله(ص) است.

خواب جدید برای عراق؛ تشکیل «اقلیم سنی‌نشین»
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

تشکیل اقلیم‌ سنی‌نشین به مثابه اقلیم کردستان در عراق، مدتی است در برخی محافل نزدیک به عربستان و امارات در این کشور مطرح شده است. طرحی برای تجزیه عراق که حمایت کامل آمریکا را با خود دارد.

الصدر: سیاستمداران فاسد، نه نماینده احزاب شیعه‌اند نه اهل سنت
۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

رهبر جریان «الصدر» با اشاره به وجود سیاستمداران فاسد در عراق تاکید کرد که این افراد نمایندگان احزاب شیعه و اهل سنت نیستند.

آمریکا باید از عراق و منطقه بیرون برود
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

شیخ «خالد الملا»: وجه تمایز تظاهرات روز جمعه (دیروز) این است که اولاً، بدون هرگونه حضور سیاسی برگزار شد، ثانیاً، تظاهرات‌کنندگان از همه گروه‌های مردمی عراق شامل شیعه، سنی، مسیحی و صائبی بودند.