داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فیلم: رسایی: نگاه روحانی و دولتی‌ها به غرب، پیگیری خط تحریف است!
۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

نماینده سابق مجلس در گفتگو با «نسیم آنلاین»: سربازان آمریکایی دارند به دختران ژاپنی تجاوز می کنند و ژاپنی ها حق «تو» گفتن به آنها ندارند. آقایان بدنبال مذاکره با کسانی بودند که دستشان به خون مردم آغشته است.

رئیس جمهور در سیاست خارجی آمریکا چقدر نقش دارد؟
۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

اف بعضی از غلوها و ضریب های رسانه ای غیرواقعی، رئیس جمهور در آمریکا به تنهایی تصمیم گیر در حوزه سیاست خارجی نیست و او با موانع ساختاری متعددی روبرو است که همین امر موجب شده سیاست خارجی آمریکا بطور خاص در موضوعاتی که میان دو حزب مشترک است از ثبات برخوردار باشد و نهایتا در تاکتیک ها و روش ها شاهد تغییرات باشیم.

دومین زن فلسطینی‌الاصل به کنگره آمریکا راه یافت
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴

یک نامزد دموکرات فلسطینی‌الاصل از ایالت کلرادو یکی از کرسی‌های کنگره آمریکا را کسب کرد.

یک فوتی کرونا، در انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا رأی آورد
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

یکی از نامزد‌های نمایندگی مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت داکوتای شمالی با کسب آرای حداکثر پیروز شده، اما او ماه گذشته بر اثر کرونا فوت کرده است.

دوئل بر سر کاخ سفید و کنگره؛ انتخابات آمریکا رسما آغاز شد
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹

انتخابات آمریکا آغاز شد. آمریکایی‌ها امروز (سه‌شنبه) تکلیف ریاست جمهوری را مشخص می‌کنند و باقیمانده رای‌دهندگان در پای صندوق‌ها تصمیم می‌گیرند که آیا کلید کاخ سفید را به جو بایدن دموکرات بدهند، یا فرصت چهار ساله دیگری را در اختیار دونالد ترامپ جمهوری‌خواه بگذارند.

پلوسی: اگر مشکلی به وجود آید، برای انتخاب رئیس جمهور آماده‌ام
۱۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد، اگر بر سر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری اختلافی به وجود آید، کنگره آماده است تا رئیس جمهور بعدی را انتخاب کند.

افشاگری روزنامه‌نگار آمریکایی درباره قطع بودجه یک پروژه ضدایرانی
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

«بنیاد دفاع از دموکراسی‌ها»، اندیشکده‌ای که حمله نظامی به ایران را ترویج و تشویق می‌کند و توسط یکی از بزرگترین حامیان مالی کمپین‌های انتخاباتی ترامپ تأمین مالی می‌شود، اخیراً یک پروژه بحث‌برانگیز تبلیغاتی به نام «ایران دیس‌اینفو» را اجرا کرد. این پروژه که به صورت مشخص بودجه آن از مالیات آمریکایی‌ها هزینه می‌شود، بر آزار و اذیت آنلاین منتقدان سیاست خارجی ترامپ در خاورمیانه تمرکز داشت.

احتمال استیضاح ترامپ هست
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا روز یکشنبه تاکید کرد که هر اقدام لازمی را انجام می‌دهد تا مانع انتخابات قاضی دادگاه عالی از سوی ترامپ، پیش از انتخابات ریاست جمهوری شود.

سفر نخست‌وزیر عراق در آمریکا تمدید شد
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

نخست‌وزیر عراق به درخواست تعدادی از اعضای کنگره آمریکا، سفر خود به این کشور را تمدید کرد.

حماس اقدام اخیر کنگره آمریکا را محکوم کرد
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹

کنگره آمریکا یکشنبه (دیروز) حمایت مالی ۳۸ میلیارد دلاری از رژیم صهیونیستی در طول ۱۰ سال را تصویب کرد.