داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شمس-تبریزی
عکس: گریم سنگین شهاب حسینی پشت‌صحنه فیلم مست عشق
۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

در اخرین روزهای فیلمبرداری، تصاویری از حسن فتحی و شهاب حسینی پشت صحنه «مست عشق» منتشر شد.

نظر رهبر انقلاب نسبت به «مولوی» + فیلم
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۲

سخنانی از رهبر انقلاب در دیدار با شعرا در حال پخش است که نشان می دهد آیت الله خامنه‌ای نظری متفاوت از آیت الله مکارم شیرازی نسبت به مولوی دارند.

فروش مولانا به ترکیه؟
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵

ترکیه سال‌هاست سعی می‌کند مولانا را مصادره کند، حالا پروژه سینمایی حسن فتحی با سرمایه ترکیه‌ای درباره این شاعر شهیر ایرانی نگرانی‌های زیادی ایجاد کرده است.

پارسا پیروزفر «مولانا» می‌شود
۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۸

نقش مولانا در فیلم سینمایی «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی به پارسا پیروزفر رسید تا این بازیگر در کنار شهاب حسینی که پیش‌تر برای نقش شمس انتخاب شده بود، به ایفای نقش بپردازد.

بازیگر ترکیه‌ای نقش مولانا را بازی می‌کند!
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷

مولانا شاعر بزرگ ایرانی را می گویم. چند روز پیش خبر تولید فیلم سینمایی «مست عشق» به کارگردانی حسن فتحی اعلام شد. این فیلم، پروژه مشترک ایران و ترکیه برای به تصویر کشیدن برشی از زندگی مولانا و شمس تبریزی است. فیلم نامه آن را فرهاد توحیدی و حسن فتحی نوشته اند و قرار بر این است که شهاب حسینی نقش شمس تبریزی، مُراد مولانا را بازی کند.

شهاب حسینی، شمس تبریزی می‌شود
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

حسن فتحی، کارگردان نام‌آشنای کشورمان، قرار است ساخت فیلم سینمایی «مست عشق» را با تهیه‌کنندگی مهران برومند، به زودی آغاز کند. فیلم‌نامه این فیلم را که برشی از زندگی مولانا و شمس تبریزی است، فرهاد توحیدی و حسن فتحی نوشته‌اند و دیگر بازیگران و عوامل هم، از سینماگران ایرانی و ترکیه‌ای خواهند بود.