داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار خلیج-فارس
حضور آمریکایی‌ها در خلیج فارس یعنی دسترسی بهتر به آنها
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با شبکه المیادین به آمریکایی‌ها درباره ارتکاب هرگونه حماقت جدید هشدار داد.

سلامی: هر روز قدرتمندتر می‌شویم
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ما محکم و با ثبات قدرت‌افزایی می‌کنیم، اظهار داشت: نیروی دریایی ما از سطح دریا فاصله گرفته و امروز یک قدرت دریایی هواپایه است.

فدوی: آمریکا را در خلیج فارس به خاک مذلت می‌کشانیم
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: خفت دادن به آمریکا از سال ۶۶ آغاز شد، در آن سال رهبر کبیر انقلاب در این رابطه گفتند: «ما آمریکا را در خلیج فارس به مذلت می کشانیم» و این راهبرد سربازان اسلام براساس فرامین حضرت امام (ره) در تمام این سال‌ها بوده است.

وعده وزیر ارتباطات درباره اینترنت جزایر خلیج فارس
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲

وزیر ارتباطات گفت:شبکه فیبرنوری در قشم، کیش و خارک پایدار شده و ظرفیت رادیویی تا تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی گسترش یافته و تمام جزایر باید با سرمایه‌گذاری دولتی به شبکه فیبر متصل شوند.

امیرعبداللهیان: صهیونیسم روش اشغال را نو کرده است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل ناامنی را تنها ارمغان رژیم صهیونیستی دانست و نوشت: صهیونیسم با روشی نو کشورهای خلیج فارس را اشغال می‌کند.

رضایت فرمانده معظم کل قوا، نشانگر عملکرد خوبمان است
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از منطقه پدافند هوایی جنوب شرق، رضایت فرماندهی معظم کل قوا را حاکی از عملکرد خوب پدافند هوایی دانست.

پامپئو دست به دامان کشورهای عربی شد
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

وزیر خارجه آمریکا در آستانه سفر به بحرین با هدف جلب حمایت کشورهای عربی علیه ایران بر لزوم اتحاد کشورهای حاشیه خلیج‌فارس برای مقابله با ایران تأکید کرد.

هشدار چین به آمریکا: دست از تحریم ایران بکشید
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

چین امروز دوشنبه بار دیگر ضمن حمایت از پیشنهاد «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه برای تشکیل نشست فوق‌العاده شورای امنیت با حضور ایران و آلمان، به واشنگتن هشدار داد به تحریم های یکجانبه خود علیه ایران پایان دهد و به مسیر صحیح تصمیمات شورای امنیت باز گردد.

مقاومت در مقابل تحریم یک مقاومت ضد اشغالگرانه است
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۴

سخنگوی دولت گفت: وقتی دشمنان ایران عملیات تحریم و عملیات اشغالگری را در یک ردیف گروه‌بندی می‌کنند، باید دانست که مقاومت در مقابل تحریم یک مقاومت ضد اشغالگرانه است.

مک کنزی: ایران یک نفتکش را در نزدیکی تنگه هرمز متوقف کرد
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

فرماندهی گروه تروریستی «سنتکام» آمریکا مدعی شد که ایران یک نفتکش را برای مدت کوتاهی در نزدیکی تنگه هرمز متوقف کرده است.