داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار عدالت
طرح مجلس برای واگذاری سهام عدالت به مشمولان جدید
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۳

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس یازدهم شورای اسلامی محورهای طرح مجلس برای واگذاری سهام عدالت به مشمولان جدید را تشریح کرد.

اما و اگرهای شفافیت آرا نمایندگان مجلس
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰

آغاز به کار دوره جدید مجلس شورای اسلامی بهانه‌ای شد تا «رادیکال سه» مسئله عدالت در جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار دهد.

بایسته های عدالتخواهی
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

عدالتخواهی نه معارضه و تخریب گری و نه نقد محافظه کارانه کلی و بی خطر است. عدالتخواهی با مبانی انقلاب اسلامی در چهارچوب های نظام صریح و شفاف و بدون ترس، نقد می کند و هزینه می دهد اما به هزینه دادن اصالت نمی بخشد و عقلانیت انقلابی را درنظر می گیرد.

صدور حکم اعدام برای سلطان خودرو و همسرش
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵

سخنگوی قوه قضائیه از صدور حکم اعدام برای دو نفر از متهمان پرونده شرکت سایپا خبر داد و گفت: در همین زمینه مهدی جمالی مدیرعامل سابق سایپا به ۷ سال حبس محکوم شده است.

بی نظمی در امور اقتصادی به معیشت مردم لطمه می زند
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۶

رئیس قوه قضائیه گفت: کوچک ترین بی نظمی در حوزه‌های اقتصاد، سیاست، فرهنگ و زندگی اجتماعی و فردی موجب لطمه به زندگی مردم می شود.

رفیعی: عدالت اساسِ حکومت دینی است
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

استاد حوزه علمیه قم گفت: بر مبنای روایات، عدل اساس ایمان و وجه مشترک دعوت همه انبیاء(ع) است. پیغمبر اکرم(ص) فرمود: من مأمورم بین شما عدالت را اجرا کنم.

احمد توکلی: دلسوزان ملک و ملت به داد ایران برسید
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴

رئیس هیأت‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با اشاره به لایحه مشارکت عمومی-خصوصی تاکید کرد: می خواهند به اسم مشارکت عمومی-خصوصی تمامی دارائی های ملت را اعم از مدارس، بیمارستانها، ورزشگاهها، دانشگاهها و ... همه، چه در حال کار یا تکمیل شده یا نیمه کاره را به تاراج بدهند.

دولت برای عدالت چه کرده است؟
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳

شهید مطهری از لحاظ اجتماعی می گوید: عدالت بالاتر است چون جود و انفاق و بخشش و سخاوت این ها به لحاظ شخصی خوب هستند و فضایل اخلاق فردی هم هستند ولی وقتی از منظر اجتماعی و حکومتی نگاه می کنیم آن عدالت است که برتر و ارجح است و حکومت باید به دنبال عدالت باشد.

فیلم: رهبر انقلاب:ملت ایران در آزمون کرونا درخشید
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴

رهبر معظم انقلاب:ملت ایران در آزمون کرونا خوش درخشید اما اوج افتخار متعلق به نیروهای درمانی است.

فیلم: رهبر انقلاب: گِره عدالت در دنیا بازشدنی نیست
۲۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸

رهبر معظم انقلاب: خرد انسانی نعمت بزرگ خداست و می‌تواند بسیاری از مشکلات حیات را حل کند، لکن برخی از گره‌ها هست که با اینها باز نمی‌شود.