داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار خاورمیانه
اسپر: هدف از توافقات‌ صلح خاورمیانه مقابله امنیتی با ایران است
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶

وزیر دفاع آمریکا در ادعایی توافقات عادی‌سازی روابط میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را ایجاد نوعی ساختار امنیتی در مقابل ایران خواند و گفت امیدوار است کشورهای دیگری هم به این روند بپیوندند.

ادعای بی اساس تل‌آویو در مورد ایران و ترکیه
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در مصاحبه با خبرنگاران عربی ضمن متهم کردن ایران و ترکیه به بی‌ثبات کردن منطقه غرب آسیا، مدعی شد که ابزارهایی را برای مقابله با تهران و آنکارا در اختیار دارند.

پلوسی: کنگره باید برتری نظامی اسرائیل در منطقه را حفظ کند
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با پرداختن به موضوع فروش جنگنده «اف-35» به امارات به کنگره این کشور توصیه کرد برتری نظامی رژیم صهیونیستی در غرب آسیا باید همواره حفظ شود.

پمپئو: ایران عامل بی‌ثباتی خاورمیانه است!
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که عامل اصلی بی‌ثباتی در خاورمیانه درگیری رژیم صهیونیستی با فلسطینی‌ها نیست، دلیل بی‌ثباتی ایران است!

ایران صدرنشین جراحی‌‌های پلاستیک و زیبایی در منطقه
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶

نایب‌رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اشاره به رتبه دوم ایران در منطقه در زمینه تعداد جراحی‌‌های زیبایی و پلاستیک نسبت به عوارض جبران‌‌ناپذیر جراحی در صورت مراجعه به افراد غیرمتخصص هشدار داد.

بی‌تدبیری، ایران را پیرترین کشور خاورمیانه خواهد کرد!
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰

بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان بهداشت جهانی ایران تا سال ۲۰۵۰ سالمندترین کشور خاورمیانه و یکی از پیرترین کشورهای جهان خواهد بود اما جامعه را فقط گذر زمان پیر نمی‌کند، بی‌تدبیری دولت‌ها و ادوار مجلس نیز در کهنسالی و ناباروری جمعیت نقش بسزایی دارند!

بایدن: «تمدید برجام» در دستور کارم است
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵

نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفته چنانچه در انتخابات پیروز شود با همکاری متحدان آمریکا برجام را قوی‌تر خواهد کرد.

چین با یک قرارداد بزرگ نفتی نفوذ خود در خاورمیانه را بالا می‌برد
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

چین همچنان به توسعه نفوذ و تأثیرگذاری خود در خاورمیانه از طریق قراردادهای نفتی و زیرساختی ادامه می‌دهد و قرارداد جدید این کشور با ادنوک مثال خوبی از این دست است.

توافق تجاری چین-ایران به شدت پامپئو را ترسانده است
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۴

وزیر خارجه آمریکا مدعی است توافق ایران-چین خاورمیانه را به مخاطره می‌اندازد و واشنگتن هرچه در اختیار دارد برای تحریم شرکت‌های چینی طرف معامله با ایران انجام می‌دهد.

سخنگوی وزارت خارجه: آماده گفت‌وگو با کشورهای منطقه هستیم
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی تاکید کرد که ایران همواره آماده گفت‌وگو با همه کشورهای منطقه است و هیچ راه حلی جز گفت‌وگو برای حل و فصل سوء تفاهم‌ها و اختلافات وجود ندارد.