داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
عطوان: منطقه خاورمیانه پس از خروج آمریکا امن‌خواهد شد
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹

عبدالباری عطوان تحلیلگر مطرح عرب تأکید کرد : هرگونه حماقتی که ترامپ در منطقه مرتکب شود چه با مشارکت رژیم اشغالگر اسرائیل یا بدون آن، بدون پاسخی کوبنده و دردناک باقی نخواهد ماند.

کاهش نظامیان آمریکایی در منطقه نمایشی است
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷

یک تحلیلگر سیاسی لبنانی اعلام کرد که سخنان مقامات آمریکایی در خصوص کاهش نظامیان این کشور در منطقه یک نمایش آمریکایی است.

ترامپ: همه می‌خواهند من کنار بروم
۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

رئیس‌جمهور آمریکا با بیان اینکه تمام کشورها خواستار شکست خوردن وی در انتخابات ریاست‌جمهوری هستند، مدعی شد اگر رقیب دموکرات وی در انتخابات پیروز شود، چین آمریکا را تصاحب کرده و ایران نیز صاحب غرب آسیا می‌شود.

قدرت‌های خارجی عامل اصلی بحران‌های منطقه هستند
۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱

فرمانده کل ارتش با اشاره به شرایط کنونی منطقه، گفت: بخش اعظم بحران‌ها در جهان اسلام، ناشی از نقش‌آفرینی قدرت‌های خارجی است.

آمریکا طرح صلح عربی را رد کرد
۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

نماینده آمریکا در سازمان ملل با ادعای اقدامات صلح‌آمیز دولت متبوعش در خاورمیانه، اعلام کرد دیگر نیازی به طرح صلح عربی نیست.

اسپر: هدف از توافقات‌ صلح خاورمیانه مقابله امنیتی با ایران است
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶

وزیر دفاع آمریکا در ادعایی توافقات عادی‌سازی روابط میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را ایجاد نوعی ساختار امنیتی در مقابل ایران خواند و گفت امیدوار است کشورهای دیگری هم به این روند بپیوندند.

ادعای بی اساس تل‌آویو در مورد ایران و ترکیه
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در مصاحبه با خبرنگاران عربی ضمن متهم کردن ایران و ترکیه به بی‌ثبات کردن منطقه غرب آسیا، مدعی شد که ابزارهایی را برای مقابله با تهران و آنکارا در اختیار دارند.

پلوسی: کنگره باید برتری نظامی اسرائیل در منطقه را حفظ کند
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا با پرداختن به موضوع فروش جنگنده «اف-35» به امارات به کنگره این کشور توصیه کرد برتری نظامی رژیم صهیونیستی در غرب آسیا باید همواره حفظ شود.

پمپئو: ایران عامل بی‌ثباتی خاورمیانه است!
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که عامل اصلی بی‌ثباتی در خاورمیانه درگیری رژیم صهیونیستی با فلسطینی‌ها نیست، دلیل بی‌ثباتی ایران است!

ایران صدرنشین جراحی‌‌های پلاستیک و زیبایی در منطقه
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶

نایب‌رئیس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران با اشاره به رتبه دوم ایران در منطقه در زمینه تعداد جراحی‌‌های زیبایی و پلاستیک نسبت به عوارض جبران‌‌ناپذیر جراحی در صورت مراجعه به افراد غیرمتخصص هشدار داد.