داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هفت-تپه
فیلم: صفر تا صد ماجرای هفت تپه
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

احمد نادری در گفتگو با «نسیم آنلاین»: یک ابرمتهم ارزی با رانت این مجموعه را تملک کرد. متهم ۱ میلیارد و ۴۵۰ میلیون دلار برای واردات کالای اساسی می‌گیرد؛ نه تنها کالایی وارد و پولی خارج نمی‌شود، این مبلغ بصورت ریال داخل کشور چرخش می کند. مجموعه وسیع هفت تپه را به قیمت ۶ میلیارد تومان خریداری می کند. تولید در هفت تپه داغون شده است.

اخراجی ها بازگشتند
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

با پیگیری نماینده ولی فقیه در خوزستان کارگران اخراجی شرکت نیشکر هفت تپه صبح امروز به کار بازگشتند.

اصرار دولت بر عدم ‌فسخ واگذاری هفت‌تپه
۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶

رئیس دیوان محاسبات کشور گفت: با وجود بررسی‌های سازمان بازرسی و حکم هیئت مستشاری دیوان، دلیل اصرار دولت و وزارت اقتصاد را بر عدم‌فسخ واگذاری شرکت هفته‌تپه را متوجه نمی‌شویم.

بازگشت کارگران اخراجی «هفت‌تپه» به کار
۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱

نماینده ولی‌فقیه در استان خوزستان با اشاره به لزوم حفظ احترام و کرامت کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: ۱۵ کارگر اخراجی از فردا در این شرکت مشغول به کار می‌شوند.

طرح سوال از وزیر کشور در مورد اعتصاب‌ کارگران هفت تپه
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از طرح سوال از وزیر کشور برای پاسخگویی به اقدامات صورت گرفته در شرکت نیشکر هفت‌تپه که موجب اعتصاب و ناآرامی کارگران شده، خبر داد.

خلع ید مالک هفت تپه تا پایان آبان انجام می‌شود
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه تا پایان آبان، مالک فعلی کارخانه نیشکر هفت تپه خلع ید شده و مشکلات کارگران رسیدگی و کشت ساماندهی می‌شود گفت: رئیس دیوان محاسبات هم این موضوع را در چارچوب تحقیق و تفحص پیگیری خواهد کرد.

قرارداد شرکت هفت‌تپه با مدیران فعلی فسخ می‌شود
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵

نائب رئیس مجلس گفت: از آنجا که عدم اهلیت متولیان فعلی مدیریت شرکت کشت و صنعت هفت تپه محرز است، مقرر شد؛ قرارداد این شرکت با مدیران فعلی آن تا یک و نیم ماه دیگر فسخ ‌شود.

«هفت تپه» سیاسی شده است
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵

رئیس رفتر رئیس‌جمهور گفت: متأسفانه مسأله شرکت هفت تپه سیاسی شد، یعنی هر جایی به خودش اجازه داد مداخله کند، مصاحبه و اظهارنظر کند و این طوری فضا را بهم ریختند.

حقوق تیرماه کارگران هفت‌تپه واریز شد
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۸

مدیریت شرکت نیشکر هفت‌تپه شوش از واریز حقوق تیرماه کارگران شرکت خبر داد.

دیوان محاسبات: قرارداد واگذاری نیشکر هفت تپه باید فسخ شود
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

در پی دستور رئیس دیوان محاسبات مبنی بر تحقیق و تفحص از عملکرد، روند واگذاری و وضعیت بعد از واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و احراز تخلفات متعدد، دیوان محاسبات، سازمان خصوصی سازی را مکلف به فسخ قراداد واگذاری و تعیین تکلیف مجدد آن کرد .