داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هفت-تپه
خبر خوش وزارت کار برای کارگران هفت تپه
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۸

معاون روابط کار وزارت تعاون گفت: کارفرمای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه متعهد شد حقوق و مزایای اردیبهشت و خرداد ۱۳۹۹ را بلافاصله پس از رفع مسدودی حساب شرکت و حداکثر تا دهم مرداد پرداخت کند.

جزئیات یازدهمین جلسه دادگاه ۲۱ متهم کلان ارزی
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۴

یازدهمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۲۱ متهم کلان ارزی صبح امروز به ریاست قاضی مسعودی مقام برگزار شد.

ردپای دو مدیر دولتی در فساد ۲۵ هزار میلیارد تومانی
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷

در یک فساد عجیبی صورت‌گرفته ردپای وزارت صمت، بانک مرکزی و گمرک دیده می‌شود به طوری که یکی از مدیران سابق بانک مرکزی به نام سید رسول سجاد ۸۰۰ سکه بهار آزادی از اسدبیگی رشوه دریافت می‌کند.

محاکمه ابر متهم ارزی در دومین جلسه دادگاه هفت تپه
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

جلسه رسیدگی به اتهامات امیر اسدبیگی در پرونده هفت تپه امروز برگزار شد.

سعید جلیلی: در انتخابات باید «انتخاب صحیح» را تبیین کرد
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

دکتر جلیلی در بخشی از سخنان خود پس از شنیدن نقطه نظرات حاضران، در این نشست گفت: دولت سایه یک گفتمان و یک نوع تفکر سیاسی است؛ به این معنا که کسانیکه دغدغه نظام و انقلاب را دارند و در این باره ادعا میکنند میبایست تحولات کشور را سایه به سایه دنبال کرده و در حد وسعشان بر آن تاثیر مثبت بگذارند.

پاک کردن خط قرمزها
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

دیروز غلامحسین اسماعیلی، سخنگوی دستگاه قضا دست پر به میان خبرنگاران آمد. خبرهایی ازجمله بازداشت ۱۷ نفر در پرونده اکبر طبری، صدور حکم اعدام براغی جاسوس سازمان سیا، محکومیت سرکرده شبکه‌ بزرگ قاچاق مواد مخدر به اعدام، موضوع دستگیری ۲۱۱ دانشجوی قلابی، تجدیدنظر در حکم کارگران هفت‌تپه، بازگشت ۱۶۷ هزار هکتار از اراضی ملی به بیت‌المال در سال ۹۸ و... . اینها اما مهم‌ترین خبرها نبود و نشست خبری دیروز به کلی در سایه یک موضوع دیگر قرار گرفت.

وعده بازگشت به کار ۲۰ کارگر نیشکر هفت تپه
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲

مدیر کل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار، از مذاکره با کارفرما جهت بازگشت به کار ۲۰ کارگر شرکت کشت و صنعت هفت تپه در آستانه فصل برداشت نیشکر خبرداد.

خودمانی‌سازی یا خصوصی‌سازی از هپکو تا هفت‌تپه
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

آقای رئیس‌جمهور! پاسخ حقوق معوّق کارگران، خشونت نیست؛ بازداشت وزیر و معاون و مدیرعامل‌هایی است که باعث معوق ماندن حقوق کارگران شده‌اند.

بیشتر متهمان هفت تپه کارگر نیستند
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹

سخنگوی قوه قضاییه در مورد پرونده هفت تپه گفت: پرونده ای که بابت شرکت جمعی از کارگران در تجمع غیر قانونی و اخلال در نظم عمومی در استان خوزستان تشکیل شده بود، ۴۱ نفر متهم داشت که در مورد تمامی آن ها قرار منع تعقیب صادر شده است.

صدور قرار منع تعقیب برای همه ۴۱ نفر دستگیرشدگان اعتراضات کارگری خوزستان
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به صدور قرار منع تعقیب برای همه ۴۱ نفر دستگیرشدگان اعتراضات کارگری خوزستان، از دستور رییس قوه برای تسریع در تجدیدنظر منصفانه در احکام صادره خبرداد.