داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمد-جواد-ظریف
ظریف: ایران فقط بر اساس دفاع از خود عمل می‌کند
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

وزیر خارجه ایران با انتقاد از ادعاهای مسئولان آمریکایی مبنی بر طرح ایران برای صدمه زدن به نظامیان این کشور در عراق، تاکید کرد تهران فقط بر اساس دفاع از خود عمل می‌کند.

آمریکا در حال انتقام‌جویی از طریق یک فاجعه بشری است
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸

وزیر امور خارجه در پیامی در توئیتر به زبان عربی به شدت از انتقام‌جویی آمریکا از طریق فاجعه بشری شیوع ویروس کرونا انتقاد کرد و نوشت: آمریکا در حال انتقام‌جویی از طریق یک فاجعه بشری است.

مراعات تحریم‌ها نباید بیش ازاین به جنایت جنگی بیانجامد
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

وزیرامورخارجه جمهوری اسلامی ایران تاکیدکرد که اگر همه گیری جهانی کرونا هم نتواند سودازدگی در سیاست و یکجانبه گرایی غیر مسئولانه را متوقف کند؛ جهان و ارزش‌های اخلاقی شکست دوباره خواهدخورد.

ظریف: پامپئو وزیر نفرت است نه وزیر خارجه
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸

وزیر خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد که پامپئو حتی در چنین شرایطی هم دست از دروغ برنمی‌دارد.

جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با ریاست روحانی تشکیل شد
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶

جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا با ریاست حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد.

گفتگوی تلفنی ظریف و وزیر امورخارجه ایتالیا درباره کرونا
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۳

وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا در گفتگویی تلفنی در خصوص شیوع کرونا در دو کشور گفتگو و از جانباختن اتباع ایرانی و ایتالیایی بر اثر این بیماری با دو ملت ابراز همدردی کردند.

ظریف: آمریکا مانعی در مسیر مبارزه با کرونا است
۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

وزیر امور خارجه ایران ضمن تقدیر از درخواست‌های جامعه بین‌الملل برای لغو تحریم‌های آمریکا علیه تهران، واشنگتن را مانعی در مسیر مقابله با کرونا توصیف کرد.

آقا روحانی؛ عزت را گدایی نمی کنند!
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

حسن روحانی از مساله کرونا جهت ایجاد پلی برای مذاکره نیز نمی گذرد و حتی بحران کرونا را نیز بهانه ای می داند تا باب مذاکره باز شود. به نظر می رسد روحانی کماکان هیچ راهی جز کلید خارجی برای حل مسائل داخلی پیدا نکرده است.

فیلم: پیام نوروزی ظریف خطاب به ملت ایران
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶

«سلام. نوروز بر ملت ایران و همه اقوام و ملل این جغرافیای بزرگ نوروزی مبارک. مولانا نوروز را فتح بابی می داند برای غلبه عدالت و اعتدال بر سردی و بی برگی.»

ظریف و درخواست ضدتحریمی از جهان
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹

وزیر خارجه ایران با بیان اینکه تحریم‌های آمریکا، افراد بی‌گناه را در ایران به کام مرگ می‌کشاند، از کشورهای مختلف خواست به پویش نادیده گرفتن تحریم‌های آمریکا علیه ایران بپیوندند.