داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قم
قم دوباره قرمز شد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم: متاسفانه پس از مشاهده پیک دوم ویروس کرونا در قم، از امروز وضعیت استان قم به رنگ قرمز تبدیل شد و شاهد گسترش این ویروس هستیم.

اسحاق جهانگیری: حوزه‌های علمیه در موضوع مقابله با کرونا درخشیدند
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲

معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه نقشه دشمنان در ایجاد دوگانه علم و دین ناکام ماند، گفت: حوزه‌های علمیه در موضوع مقابله با کرونا درخشیدند.

کرونا دوباره سر از قم درآورد
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: قم در مرز هشدار پیرامون شیوع مجدد کرونا قرار دارد و اگر تعداد بیماران و فوتی‌ها افزایش یابد مجبور به اعمال مجدد محدودیت‌ها هستیم.

پاسخ زاکانی به برخی ادعاها درباره رانت خانواده‌اش
۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰

زاکانی نوشت: تمام رانت خانواده‌ام عبارت است از معرفی دو دامادم برای نوکری مردم در اردوهای جهادی، سیل و زلزله در استان های خوزستان، لرستان، گلستان، کرمانشاه و ایلام.

بازگشت کرونا به قم
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۱

دکتر قدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی قم:بیمارستان فرقانی و شهید بهشتی در حالت آماده باش می باشند

ذوالنور: ۲۳۰ نفر در حوادث آبان‌ماه ۹۸ کشته شدند
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

نماینده مردم قم در مجلس گفت: در حوادث آبان‌ماه ۹۸ ‌تعداد ۲۰۰۰ نفر از حاضرین در صحنه و ۵۰۰۰مامور مجروح شدند و آمار کشته شدگان ۲۳۰ نفر بود.

جزییاتی از بازگشایی حرم حضرت معصومه (س)
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲

استاندار قم گفت:حرم حضرت معصومه (س) از امشب با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ۲۴ ساعته به روی زائران باز خواهد بود.

تعطیلات پرترافیک در انتظار سه استان کشور
۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰

فرمانده پلیس راه کشور گفت: در تعطیلات پیش رو ترافیک سنگینی در انتظار جاده‌های منتهی به سه استان خراسان رضوی، قم و مازندران خواهد بود.

عذرخواهی مجری تلویزیون از علما و مردم قم
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۵

به دنبال انتقادات فراوان اهالی رسانه و شهروندان قمی نسبت به اظهارات نادرست نجمه جودکی، او در برنامه صبح امروز خود با اعتراف بر اشتباه بودن این خبر، عذرخواهی کرد.

فیلم: بازگشایی حوزه علمیه قم پس از حدود سه ماه
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

پس از شیوع ویروس کرونا در ایران و تعطیلی مراکز پرتردد، از جمله دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، حوزه علمیه قم نیز از اواسط اسفند تعطیل شد. با بهبود نسبی وضعیت شیوع ویروس و با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، کلاس‌های درس حوزه‌های علمیه قم در مدرسه مبارکه فیضیه، چهارشنبه (۷ خرداد) بازگشایی شد.