داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علیرضا-فغانی
یار فغانی هم رفتنی است؟
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲

بعد از خداحافظی علی فغانی از داوری در ایران، احتمالا یک خبر شوک‌آور دیگر نیز در این عرصه به فوتبال ایران وارد خواهد شد چراکه کسب اطلاع کرده کمک داور برجسته و کاربلد ایران که در جام‌جهانی همراه با علیرضا فغانی و رضا سخندان برای ایران افتخارآفرینی کرده بودند نیز برای ترک کشور برنامه‌هایی دارد و اگر مشکلات حل شوند ممکن است به‌زودی راهی استرالیا شود.

ابهام در قضاوت فغانی در جام‌جهانی
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸

حتی اگر بحث قضاوت وی به‌نام ایران در لیگ قهرمانان آسیا حل شود، اما برای جام‌جهانی ابهام بزرگی وجود دارد. قانون فیفا می‌گوید داورانی که معرفی می‌شوند باید در دو سال گذشته به‌صورت مداوم در بالاترین سطح همان کشور سوت زده باشند. حالا این سوال مطرح است که آیا فغانی در جام‌جهانی به نام ایران قضاوت خواهد کرد؟

فغانی از ایران رفت
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

داور بین المللی فوتبال ایران برای انجام امور اقامت خود راهی استرالیا شد.

فغانی، لژیونر ایران در استرالیا
۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۶

بهترین داور آسیا در این سال‌های اخیر، رکورددار قضاوت در دربی پایتخت در بین داوران فعال کشور، نماینده داوری ایران در بسیاری از رویدادهای مهم از جام‌جهانی گرفته تا جام باشگاه‌های جهان و جام ملت‌های آسیا و... در آستانه خروج از ایران و حضور در یک لیگ خارجی قرار دارد، آن‌هم در روزهایی که داوری ایران به‌شدت از داور درجه یک و مجرب خالی شده و مشخصا این اتفاق به ضرر فوتبال کشورمان تمام خواهد شد.