داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار صادرات-غیرنفتی
صادرات ایران در ۵ماهه سال جاری به ۱۱ میلیارد دلار نزدیک شد
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

میزان صادرات غیرنفتی کشورمان در پایان ۵ماهه امسال به ۱۰ میلیارد و ۸۷۵ میلیون دلار رسیده که در مقایسه با صادرات ۱۵ میلیارد و ۴۵۷ میلیون دلاری مدت مشابه ۵ماهه سال گذشته،۳۸/۷ درصد کاهش نشان می‌دهد.

خوانساری: اسامی صادرکننده‌های متخلف منتشر شود
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

رئیس اتاق بازرگانی تهران با گلایه از جو ایجاد شده نسبت به صادرکنندگان به دلیل بازگشت ارز صادراتی، گفت: حق اتاق بازرگانی است که از جزئیات متخلفین و ارقام اعلام شده که به نظر ما درست نیست، مطلع شویم.

مجلس یازدهم مسیر صادرات غیر نفتی را هموار می‌کند
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶

وزیر امور خارجه در تشریح محتوای جلسه با نمایندگان کمیسیون صنایع مجلس از همکاری دو طرف در جهت باز کردن مسیر قانونی صادرات غیر نفتی گفت.

فیلم: ردپای نفوذ در ماجرای کرونا در ایران
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷

دکتر محمود کریمی بیرانوند، تحلیلگر مسائل اقتصادی در گفتگو با «نود اقتصادی» برخی ابهامات و سوالات پیرامون تبعات اقتصادی ویروس کرونا در اقتصاد ایران را بررسی کرد و افزود: کرونا دارد کاری با اقتصاد ایران می‌کند که شدیدترین تحریم‌های خارجی نتوانست

کاهش ۲۰ هزارتومانی قیمت گوشت قرمر در یکسال
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با اشاره به کاهش ۲۰ هزارتومانی قیمت گوشت قرمز در یکسال اخیر،گفت: در صورت آزاد شدن صادرات، دامداران تمایلی به عرضه دام در داخل کشور نخواهند داشت.

وفاداری چشم بادامی ها به تجارت با ایران
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵

بر اساس آخرین آمار سازمان توسعه و تجارت، ۲۵ درصد از صادرات غیرنفتی ایران به کشور چین صادر می‌شود.

صادرات گوجه به پاکستان همچنان متوقف است
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

رئیس اتحادیه ملی محصولات کشاورزی با بیان اینکه صادرات گوجه فرنگی به پاکستان همچنان متوقف است، گفت: تجار پاکستانی بدلیل گرانی گوجه فرنگی ایران، تمایل چندانی به واردات آن ندارند.

نقشه راه صادرات غیرنفتی به ۱۵ کشور هدف تدوین شد
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

رئیس کل سازمان توسعه تجارت گفت نقشه راه تنظیم بازار و نقشه راه توسعه صادرات باید به موازات هم شکل بگیرند که یک ماه آینده این اتفاق خواهد افتاد و علاوه بر نقشه راه صادرات غیر نفتی، نقشه راه برای ۱۵ کشور هدف نیز تدوین شده است.

چشم‌انداز قیمتی دُردانه صادرات غیرنفتی ایران در سال جاری
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۳

عضو هیات مدیره اتحادیه صادرکنندگان خشکبار ایران به بررسی مهم‌ترین اتفاقات مؤثر بر قیمت پسته و چشم‌انداز آتی قیمت این دُردانه صادرات غیرنفتی کشور پرداخت.

۸۱ درصد صادرات غیرنفتی ایران به ژاپن میعانات گازی است!
۲۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹

بررسی داده‌های تجارت خارجی نشان می‌دهد صادرات ایران به ژاپن از حدود ۴۵۰ میلیون دلار در سال ۸۹ به حدود ۱/۱ میلیارد دلار در سال ۹۵ رسیده بود که این میزان با کاهش نزدیک به ۶۰ درصدی در سال ۹۷ به ۴۴۰ میلیون دلار رسیده است.