داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار یمن
الحوثی: اقدام بحرین یک جنایت است
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵

عضو شورای عالی سیاسی یمن اقدام بحرین در امضای توافقنامه سازش با رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

واقعیت دردناک زنان و کودکان یمنی در سایه جنایات ضد بشری سعودی
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷

سازمان عدالت برای حقوق زنان و کودکان، در گزارشی از فاجعه بزرگ انسانی توسط ائتلاف متجاوز سعودی علیه زنان و کودکان یمنی خبر داد.

اهداف امارات از دست‌اندازی بر تأسیسات غول‌پیکر گازی یمن
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

کارشناسان یمنی به تشریح اهداف امارات از تسلط بر تأسیسات «بلحاف» ویژه صادرات گاز مایع در شرق یمن پرده برداشتند؛ موضوعی که تنش بر سر آن در این روزها شدت پیدا کرده است.

سودان به دنبال خروج از جنگ یمن
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴

وزیر خارجه سودان اعلام کرد، کشورش تلاش دارد از جنگ یمن خارج شود.

ارتباط دادن علت جنگ علیه یمن به ایران، مغالطه شکار آمریکا است
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در گفت‌وگو با یک هفته‌نامه آلمانی گفت، گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر اینکه تجاوز به یمن و کشتار ملت آن برای اعمال فشار بر ایران است از جمله مغالطه‌های آشکار آمریکا برای فریب دادن جهان است.

تقدیر و تشکر یونیسف از جنایت‌های جنگی سعودی در حق کودکان یمنی
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

صندوق کودکان ملل متحد ابراز امیدواری کرد که نوع رفتار دولت سعودی در قبال کودکان یمن، سرمشقی برای دیگران باشد. موضعی که با تعجب و تمسخر رسانه‌های یمنی مواجه شده است.

تخت روانچی: عربستان منبع بی ثباتی در منطقه است
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸

نماینده دائم ایران در سازمان ملل در واکنش به ادعاهای بی اساس پادشاه سعودی، عربستان را منبع بی ثباتی در منطقه خواند و گفت: ایدئولوژی وهابی عربستان الهام بخش اصلی داعش و القاعده بوده و این کشور با دلارهای نفتی خود اصلی ترین حامی مالی این گروه ها است.

سردار شکارچی: فناوری دفاعی را در اختیار یمنی‌ها قرار داده‌ایم
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: ما تجربه فناوری در حوزه دفاعی را به آنها منتقل کردیم و یاد گرفته‌اند و خودشان موشک و پهپاد و سلاح در یمن تولید کنند.

پروژه آمریکایی-صهیونیستی در فرسایشی سازی جنگ یمن؟!
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

رئیس مرکز مطالعات استراتژیک هدی القرآن به بررسی موانع توقف جنگ یمن بعد از ۲۰۰۰ روز پرداخته و مهم‌ترین عامل آن را پروژه آمریکایی- صهیونیستی برای فرسایشی سازی این جنگ توصیف کرد.

نیروهای مسلح یمن: قادریم تا ۴۰۰۰ روز و بیشتر مقاومت کنیم
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

سخنگوی نیروهای مسلح یمن به مناسبت گذشت ۲۰۰۰ روز از حملات مداوم ائتلاف سعودی به این کشور، ضمن قدردانی از ایستادگی در برابر این تجاوز اعلام کرد، ملت یمن قدرت مقاومت بیش از اینها را دارد.