داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
حمایت مسکو از توقف درگیری‌ها در یمن
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

وزارت خارجه روسیه با حمایت از پیشنهاد سازمان ملل برای آتش بس در یمن اعلام کرد که تمام تلاش خود را برای انجام گفت‌وگوها میان طرفین درگیری در این کشور انجام خواهد داد.

وزارت بهداشت یمن ائتلاف سعودی را مسئول شیوع کرونا خواند
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴

وزارت بهداشت یمن با صدور بیانیه‌ای، ائتلاف متجاوز تحت رهبری رژیم سعودی را مسئول شیوع ویروس کرونا در این کشور جنگ‌زده دانست.

صنعا: فقط در صورت توقف تجاوزات، عملیات‌‌ها متوقف می‌شود
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

یک مقام دیپلماتیک یمن گفت عملیات‌های پهپادی و موشکی علیه عربستان، واکنش طبیعی به تجاوزات ائتلاف سعودی است.

مقام یمنی: مصر برای اجرای طرح انصارالله وارد عمل شود
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

رئیس کمیته عالی انقلاب یمن از مصر که معمولا میان گروه‌های فلسطینی و طرف‌های دیگر میانجی‌گری می‌کند، دعوت کرد، برای اجرایی شدن طرح رهبر انصارالله، وارد عمل شود.

بیانیه وزارت خارجه ایران درباره یمن
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸

وزارت خارجه ایران در بیانیه ای اعلام کرد: جنگ خانمان سوز و حماقت آلود در یمن در حالی وارد ششمین سال می شود که نتیجه ای جز ویرانی و کشتار مردم بیگناه و مظلوم این کشور در بر نداشته و با نابودی زیرساخت ها، یمن را به کشوری ویرانه تبدیل کرده است.

رهبر انصارالله: کشورهای استکباری مسؤول شیوع بیماری‌ها هستند
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹

رهبر جنبش انصارالله یمن با تاکید بر اینکه کشورهای استکبارگر و در راس آن‌ها آمریکا در درجه اول مسؤول شیوع بیماری‌ها و فجایع در جهان هستند، گفت: هرگونه ورود کرونا به یمن با تلاش و نظارت آمریکا و از طریق دست‌نشانده آن در منطقه یعنی عربستان و امارات صورت گرفته و با آن به عنوان اقدامی خصمانه مقابله خواهد شد.

استان «الجوف» یمن آزاد شد
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از ده‌ها عملیات موشکی و پهپادی جدید علیه عمق عربستان سعودی خبر داد و رسما آزادسازی استان «الجوف» را اعلام کرد.

فیلم: یمن ۵ سال کشتار و ویرانی
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

پس از سپری شدن ۵ سال از حمله ائتلاف کشوررهای عربی به‌سرکردگی عربستان به یمن، این حمله‌ها با شکست روبه‌رو شده و کشورهای حمله کننده نتوانسته‌اند پیروزی سرنوشت سازی را به دست آورند.

کرونا ساخته دست آمریکا است
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

رئیس شورای عالی انقلاب یمن تاکید کرد که ویروس کرونا ساخته و پرداخته دست آمریکا است.

ناکامی‌های پیوسته عربستان در یمن
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

عربستان پس از گذشت بیش از ۵ سال تجاوز و جنایت در یمن٬ علاوه بر جبهه نظامی٬ در بخش‌های مختلف به ویژه در جنوب این کشور ضعف و ناکامی خود را به نمایش گذاشته است.