داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وام
پرداخت وام ودیعه مسکن تا پایان دی ۹۹ مهلت دارد
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

بانک مرکزی اعلام کرد: پرداخت وام به مشاغل و کسب‌وکارها و حوزه های حمل و نقل آسیب دیده از کرونا تا پایان مهرماه و پرداخت وام‌های ودیعه اجاره مسکن تا پایان دی ماه ۹۹، تمدید شد.

کاهش ۱۹ دردصدی ساخت و ساز در تهران
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران، آمار صدور پروانه ساخت و ساز و تعداد واحدهای مسکونی ساخته شده در کل شهر تهران را طی ۶‌ماه نخست سال جاری اعلام کرد.

نیکزاد: دهک کم درآمد جامعه در این دولت به خدا سپرده شده اند
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

دهک درآمدی اول و دوم هم که از لحاظ درآمدی در رده های پایین قرار دارند واقعاً در این دولت به خدا سپرده شده اند، امکان خانه‌دار شدن برای آنها وجود ندارد.

فردا؛آخرین مهلت ثبت‌نام برای وام کرونا
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

فردا آخرین مهلت کسب و کارهای فاقد بیمه برای ثبت نام جهت دریافت وام کروناست،با این حال بررسی‌های میدانی خبرنگار مهر نشان می‌دهد تعداد کمی از بنگاههای ثبت نام کرده موفق به اخذ این وام شده اند.

وامی برای خرید ۷ متر خانه!
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

با توجه به متوسط قیمت مسکن شهر تهران که ۲۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است، با تسهیلات ۱۶۰ میلیون تومانی خانه اولی ها می توان ۶ متر و ۹۰ سانتی متر مسکن خریداری کرد.

پرداخت وام خرید لپ تاپ و موبایل به دانشجویان
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: اولویت اختصاص وام ضروری در سال تحصیلی جدید با دانشجویانی خواهد بود که وام را برای تهیه اقلام مورد نیاز آموزش مجازی می‌خواهند.

پرداخت وام ودیعه مسکن سرعت می‌گیرد
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

مدیر اداره اعتبارات بانک مرکزی گفت: با توجه به اینکه مشکل نرم افزاری بانک ها حل شده است امیدواریم از این به بعد پرداخت های تسهیلات اجاره مسکن, تسریع شود.

تسهیلات ۵۰۰ میلیارد تومانی برای فروش موبایل قسطی به مردم
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸

اعطای وام ۵۰۰ میلیارد تومانی به اپراتورها برای تحویل گوشی قسطی به مردم در دستور کار وزارت ارتباطات قرار گرفت.

وام‌های ۱۸۰ تا ۳۶۰ ماهه بانک توسعه‌تعاون به هیات مدیره اش با نرخ سود بسیار اندک
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷

براساس صورت مالی بانک توسعه تعاون، این بانک دولتی مبالغ قابل‌توجهی تسهیلات قرض‌الحسنه و تسهیلات ارزان‌قیمت به اعضای هیئت‌مدیره خود اعطا کرده است.

چک‌ برگشتی تاثیری در اعطای تسهیلات کرونا ندارد
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

بانک مرکزی اعلام کرد: چک برگشتی متقاضیان، ذینفعان و ضامنان که بعد از یک اسفند ۹۸ صادر شده باشد، محدودیتی برای اعطای تسهیلات کرونا ایجاد نمی‌کند.