داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کارتخوان
سقف کارت به کارت کماکان ۶ میلیون تومان است
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۶

بانک مرکزی ضمن تکذیب خبر افزایش سقف کارت به کارت، اعلام کرد سقف مبلغ کارت به کارت کماکان ۶ میلیون تومان است.

هر دهک درآمدی چقدر کارت می‌کشد؟!
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳

با توجه به فراگیری بانکداری الکترونیک در کشور که طی سال‌های اخیر افزایش قابل توجهی داشته است، تغییر شاخص‌های تراکنش‌های کارتی خود گویای تغییر شرایط اقتصادی و رفتار اقشار مختلف و دهک‌ها نسبت به این شرایط است.

مشاغل از شهریور به استفاده از کارتخوان ملزم می‌شوند
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

پیش از این صاحبان مشاغل باید از ابتدای امسال ملزم به استفاده از کارتخوان می‌شدند اما از آنجا که در پی شیوع ویروس کرونا بسیاری از تکالیف مالیاتی به تعویق افتاد، این موضوع شامل حال این تکلیف مالیاتی هم شد و طبق اعلام رئیس سازمان مالیاتی الزام مشاغل به استفاده از کارتخوان به ماه‌جاری منتقل شد.

فیلم: پزشکان بدون کارتخوان!
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

کرونا ضرورت استفاده از کارتخوان به جای دریافت پول نقد رو بیشتر از هر زمان دیگه ای کرده. در حالی که توی خیلی از جوامع و بین خیلی اصناف، پرداخت های الکترونیکی غیر حضوری جای پرداخت حضوری رو گرفتن، هنوز هستند افرادی که در برابر استفاده از کارتخوان هم مقاومت می کنند. ویدئو این هفته پادتن به بررسی استفاده نکردن بعضی از مطب ها از کارتخوان اختصاص پیدا کرده است.

وجود نیم میلیون دستگاه کارتخوان فاقد تراکنش در پایتخت
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

تهران به عنوان پایتخت ایران صاحب بزرگترین ناوگان ابزارهای پرداخت و بالاترین حجم تراکنش‌های پرداخت الکترونیک در میان استان‌های کشور است که باعث شده تا در جایگاه نخست شبکه پرداخت قرار بگیرد.

کارتخوان ۴۱ هزار پزشک ثبت شد
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰

معاون سازمان امور مالیاتی با اشاره به ثبت کارتخوان ۴۱ هزار نفر از پزشکان و دیگر مشمولان این صنف گفت: وکلا به قانون تمکین کردند و شکایت خود را به دیوان عدالت اداری برای عدم نصب کارتخوان پس گرفتند.

مهلت ثبت‌نام کارتخوان پزشکان امروز تمام می‌شود
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷

براساس تفاهم نامه همکاری سازمان مالیاتی و نظام پزشکی امروز ۳۰ بهمن آخرین مهلت ثبت نام پزشکان در سامانه پایانه فروش است.

خط و نشان مالیاتی پارسا برای وکلا و پزشکان
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷

رئیس کل سازمان امور مالیاتی گفت: در صورت سرپیچی وکلا و پزشکان از ثبت نام در سامانه امور مالیاتی، ، در زمان بررسی اظهارنامه، مالیات و جریمه سنگینی علیه متخلفان اعمال خواهیم کرد.

میزان جریمه استفاده نکردن «پزشکان» از کارتخوان اعلام شد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

معاون نظارت سازمان نظام پزشکی با تأکید بر اینکه استفاده از کارتخوان توسط پزشکان یک الزام است، گفت: 2 درصد از درآمد کل یک پزشک در صورت عدم استفاده از کارتخوان، به عنوان جریمه دریافت می‌شود.

مهلت وکلا برای نصب کارتخوان به اتمام رسید
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

پس از الزام پزشکان به نصب کارتخوان به منظور شفاف شدن درآمد، نوبت به وکلا رسید که طبق اعلام سازمان امور مالیاتی، وکلا تا پایان دی‌ماه فرصت داشتند که در سامانه صندوق مکانیزه فروش ثبت‌نام کنند؛ لذا امروز این مهلت به پایان می‌رسد.