داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تلویزیون
گروه «سلمان فارسی» به شهرک نور می‌روند
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

سریال تلویزیونی «سلمان فارسی» به کارگردانی داود میرباقری در شاهرود روزهای پایانی خود را از فصل بیزانس سپری می‌کند.

چند درصد مردم تماشاگرِ تلویزیون‌اند؟
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

وقتی به آمار نظرسنجی برنامه‌های مردادماه صداوسیما نگاه می‌کنیم دو نکته مورد توجه قرار می‌گیرد؛ اول بیش از ۸۱ درصد بیننده و دوم رقابت شبکه سه و شبکه نسیم و دو برنامه "دورهمی" و "عصرجدید" است که برای برنامه‌سازانش برای حفظ و تقویت آن بیندیشند.

«اوج»؛ شکست‌خورده اما پر هیاهو!
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

اما سازمان هنری رسانه‌ای اوج در شرایطی مدعی آن است که «اقبال هنرمندان و مخاطبان از آثار گذشته‌ اوج» منجر به راه‌اندازی دومین زیرمجموعه در حوزه فیلم و سریال این سازمان شده است که مرور کارنامه کاری اوج در حوزه فیلم و سریال نشان‌دهنده نکاتی مخالف این ادعاست.

بازی دو سر باخت، برد_برد می‌شود؟
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۰

حمایت از تلویزیون و تولید برنامه‌ها و محصولات نمایشی برای پخش در تلویزیون از جمله اهدافی بوده که سازمان هنری رسانه‌ای اوج از همان ابتدای تاسیسش به آن توجه داشته است.

آغاز آموزش‌های تلویزیونی از ۱۵ شهریور ماه
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

وزیر آموزش و پرورش گفت: آموزش‌های تلویزیونی دانش آموزان از ۱۵ شهریور ماه از سر گرفته خواهند شد.

تلویزیون روی دور تکرار
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷

موضوع تکراری بودن فیلم و سریال‌های تلویزیونی تا حدودی می‌تواند موجب انتقاد گسترده مخاطبان باشد. تلویزیون در فصل تابستان که فصل فراغت و سرگرمی بخش زیادی از مردم است،خصوصاً در دوره شیوع کرونا باید با برنامه‌های جدید تماشاگران خود را بیش از پیش سرگرم کند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه کنداکتور شبکه‌ها مملو از فیلم و سریال‌های تکراری یا قدیمی و بازپخش‌ها شده است!

تهران به کارگردانی موساد
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

تهران با یک ایده مرکزی جالب آغاز شد؛ یک جاسوس موساد مامور می‌شود با نفوذ به ایران و همکاری گروهی از مخالفان داخلی ایران، تاسیسات برق تهران را از کار بیندازد و زمینه‌ساز اتفاقاتی دیگر در پایتخت جمهوری اسلامی ایران شود، البته در نهایت مخاطب متوجه می‌شود که ماجرای ورود این جاسوس، فراتر از یک خرابکاری ساده است و موضوع به هک سیستم‌های نظامی و پدافندی کشور و حمله هوایی ارتش اسرائیل به تاسیسات مهم نظامی و هسته‌ای کشور مربوط می‌شود.

از اسفند تاکنون قیمت برخی برندهای تلویزیون ۲ برابر شد
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

بررسی قیمت‌ها در بازار لوازم خانگی نشان می‌دهد قیمت انواع تلویزیون در برندهای مختلف از نیمه اسفندماه ۹۸ بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد رشد داشته است.

پرسپولیس ارتباط با تلویزیون را قطع کرد
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲

اعضای باشگاه و تیم پرسپولیس به دنبال اظهارات مجری تلویزیون تا تعیین تکلیف درباره او ارتباط خود را با تلویزیون قطع کردند.

فصل چهار «ستایش» ساخته می شود؟
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

نویسنده سریال «ستایش» گفت: علی رغم اینکه سازمان صداوسیما درخواست ادامه تولید این سریال را دارد، اما از همان ابتدا که شروع به نگارش ستایش کردم، تصمیم من روی حدود ۱۰۰ قسمت بود و از نظر من ادامه این سریال بی ربط است.