داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آندره-استراماچونی
استقلال رسماً به رأی پرونده استرا اعتراض کرد
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱

باشگاه استقلال درخواست خود برای اعتراض به رأی پرونده مربوط به شکایت آندره‌آ استراماچونی از این باشگاه را رسماً در دادگاه حکمیت ورزش به ثبت رساند.

پایان شوی سعادتمند با «استراماچونی»
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸

با پایان یافتن بحث حضور استراماچونی در استقلال حالا مدیران این باشگاه که از کم و کیف عدم حضور این مربی در ایران اطلاع داشتند باید به هواداران این تیم پاسخی شفاف ارائه کنند.

گزینه اصلی سرمربیگری استقلال مشخص شد
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷

با منتفی شدن بازگشت آندره استراماچونی به تیم فوتبال استقلال، مسئولان این باشگاه انتخاب «الکساندر نوری» مربی ایرانی - آلمانی و سرمربی سابق هرتابرلین و وردربرمن را در دستور کار قرار داده‌اند.

ترکمنچای دیگری در راه است؟!
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۳

شنیده‌ها حاکی است استراماچونی در آخرین درخواست خود ۹۰۰ هزار یورو نقد بابت جرایم و دیرکرد مطالبات فصل گذشته خود طلب کرده و به‌جز این مبلغ ۳۰ درصد از قرارداد امسال خود که حدود ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار یورو برای یک فصل است را نیز یکجا مطالبه کرده که این دو رقم مجموعا حدود ۱ میلیون و ۳۰۰ هزار یورو خواهد شد که استراماچونی درخواست کرده تا قبل از اینکه بخواهد به ایران بیاید، به وی پرداخت شود.

درخواست قرارداد نجومی استرا همراه با آپشن‌های عجیب
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶

آندره استراماچونی سرمربی سابق استقلال که بحث بازگشتش به این تیم بسیار داغ است، درخواست‌های جدیدی برای حضور در استقلال داشته که شاید برآورده کردن آن از عهده تیم‌های ایرانی بر نیاید.

افشاگری درودگر از جزئیات بازگشت استراماچونی
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ فوتبال تأکید کرد که آندره‌آ استراماچونی سرمربی پیشین استقلال رقم دو میلیون دلار را از این باشگاه درخواست کرده است.

علی نژاد: حضور استرا در استقلال شدنی نیست
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: ورود نهادهای قضایی به پرونده ویلموتس یک روند طبیعی و بین‌المللی است.

مجیدی: رفتم تا استراماچونی برگردد
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت که اگر مدیریت فعلی باشگاه استقلال استراماچونی را بازنگرداند، به این تیم خیانت کرده است.

محمودزاده: استراماچونی نمی‌تواند به استقلال بیاید
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

رییس کمیته نقل و انتقال سازمان لیگ می‌گوید باشگاه‌ها باید بحث بدهی‌های خود را هر چه زودتر حل کنند.

جزییات توافق استراماچونی با باشگاه استقلال
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵

باشگاه استقلال شروط آندره‌آ استراماچونی برای بازگشت به این تیم را پذیرفته و منتظر حل مشکلات قانونی برای بازگشت این مربی است.