داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بانک-سرمایه
فیلم: فساد چندصدمیلیاردی؛ از سلبریتی‌ها تا آقازاده‌ها در بانک سرمایه
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

کلاسه ۱/۱۴ از پرونده #بانک_خوب | پرونده ۱: «بانک خوب» | دورهمی چندصدمیلیاردی؛ از سلبریتی ها تا آقازاده ها سر سفره ی فرهنگیان! | وقتی با چند امضا، بدهکار طلبکار می شود! گزارشی از اخذ ۲۶۱میلیاردتومان تسهیلات و ۵۱۹میلیارد تومان گران نمایی املاک توسط شبکه مرتبط با «سید محمد امامی»! |

حکم پرونده گروه جهانبانی صادر شد
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

قاصی شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی از صدور حکم پرونده گروه جهانبانی خبر داد.

تاجگردون، دلاویز، امامی و مدیرعامل فراری بانک سرمایه
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

غلامرضا تاجگردون، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس را که این روزها موضوع تایید و ردصلاحیتش در انتخابات مجلس خبرساز شده، در فضای سیاست و رسانه به عناوین مختلفی می‌شناسند. یکی از پررنگ‌ترین نکاتی که درمورد او مطرح است، مهره‌چینی و جاگذاری مدیران مختلف در بدنه‌ی دستگاه‌ها و شرکت‌های مختلف از سوی اوست. به تنها یکی از این موارد که در پرونده‌‌های مورد بررسی‌ام با آن مواجه شدم می‌پردازم.

روش‌های دریافت رمز دوم پویا از تمام بانک‌ها + جزئیات
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۴

استفاده از رمز دوم یکبار مصرف از ابتدای دی ماه الزامی می‌شود؛ مشتریان می‌توانند با روش‌های اعلام شده از سوی هر بانک، رمز دوم کارت خود را فعال کنند.

۴ نفر، ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به بانک سرمایه بدهکارند
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

بانک سرمایه اخیرا صورت مالی حسابرسی شده خود را منتشر کرده که طبق آن، ۴ نفر ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به این بانک بدهکارند

اخذ تسهیلات کلان از بانک‌ها به نام شرکت‌های بدون فعالیت
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵

اولین جلسه رسیدگی به اتهامات برخی دیگر از متهمان بانک سرمایه به نام گروه جهانبانی به ریاست قاضی مسعودی مقام در حال برگزاری است

بدهی ۲۸۱ میلیارد تومانی مالک بانک اقتصادنوین به دو بانک سینا و سرمایه !
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

اسنادی که به دست آمده نشان می‌دهد محمد صدر هاشمی‌نژاد بنیانگذار بانک اقتصادنوین به دو بانک سینا و سرمایه بیش از ۲۸۱ میلیارد تومان بدهکار است.

جزئیات جدید از پرونده ریخته‌گران
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

دبیر ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: گروه «ریخته‌گران» با ضمانت‌های بانکی که اصلا پشتوانه نداشت، وارد خرید سهام بانک سرمایه شدند و پس از خرید سهام آن درآمد حاصل کردند.

«هادی‌رضوی»ها؛ محصول چرخه «پول» و «بانک»
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

در مورد پرونده  بانک سرمایه که شاید بتوان از آن به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین پرونده‌های فساد اقتصادی یاد کرد، کم صحبت نشده است، پرونده‌ای که با نام‌های آشنای زیادی گره خورده است و همین نام‌ها و ابعاد تخلف موضوعی بوده که تا به امروز در کانون توجهات رسانه‌ها و افکار عمومی قرار گرفته است؛ اما در مقابل موضوع کمتر پرداخته شده، خود تخلف و نحوه شکل گیری و دلایل شکل گیری آن است.

۶۷ اَبَروام‌گیرندگان بانک سرمایه+ جدول
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶

کسانی از ما بهتران هستند که در پلشتی قوانین نظام بانکی کشور و در نبود چشم‌های تیزبین قانون، میلیاردها تومان از اموال همین مردم را به یغما برده‌اند بدون اینکه کمترین زحمتی برای تهیه فیش حقوقی، سند ملکی، ضامن معتبر و تهیه صدها مدرک برای وثیقه بانکی را کشیده باشند.