داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مسکن-مهر
زمان بسته شدن پرونده مسکن مهر فرا رسید؟
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: تا پایان سال ۹۹ پروژه مسکن مهر تکمیل می‌شود و این طرح باید استمرار یابد.

چند واحد مسکونی مهر هنوز نیمه تمام است؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

در شرایطی که تا پایان سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۲۷۰ هزار واحد مسکن مهر نیمه‌تمام بود هم اکنون این تعداد به ۵۰ هزار واحد رسیده است.

دلال بازی در بازار مسکن مهر
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: دلال‌بازی برخی افراد باعث شده است که قیمت خانه در شهرهای جدید افزایش یابد که هفته آینده این موضوع با حضور وزیر راه و شهرسازی بررسی می‌شود.

پیشرفت لاک پشتی پروژه مسکن مهر در دولت تدبیر و امید
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

آمارهای ارائه شده توسط قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر نشان می دهد پیشرفت پروژه های شهری مسکن مهر در دوره 7 ساله دولت روحانی کمتر از 6 درصد بوده است یعنی کمتر از 1 درصد در سال.

آقای روحانی، واقعا «این دولت و آن دولت نداریم»؟
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶

رئیس جمهور در حالی با هدف توجیه طرح پیش فروش نفت که فشار مالی زیادی به دولت بعدی وارد می کند، تاکید دارد که بگوید تفاوتی بین دولت های مختلف وجود ندارد و این دولت و آن دولت نداریم که نگاهی به اظهارات ایشان در سال های اخیر، نشاندهنده موضوع دیگری است.

مالیات خانه‌های خالی بانک‌ها و دستگاه‌های دولتی ۲ برابر می‌شود
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای خانه های خالی در تملک دستگاه های دولتی و بانک‌ها ضرایب مالیاتی دو برابر در نظر گرفته شده است.

تبیین پنج استراتژی دولت در بخش مسکن از سوی ربیعی
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

ربیعی درباره وضعیت بازار مسکن، گفت: مسائل امروز بازار مسکن تابع بازارهای دیگر همچون کالا و ارزو همچنین نقدینگی انباشته شده و تمایل مردم به حفظ سرمایه است.

ربیعی: حوزه مسکن در دولت‌های یازدهم و دوازدهم هیچ وقت تعطیل نبود
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

سخنگوی دولت گفت: بیش از یک میلیون ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر در دولت دوازدهم تکمیل شده که عموما فاقد زیرساخت لازم بوده‌اند و دولت زحمات زیادی برای ساخت آن متحمل شده است.

متقاضیان «مسکن مهر» پول اضافه پرداخت نکنند
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با تاکید بر بسته شدن پرونده مسکن مهر استان تهران تا پایان سال جاری، گفت: متقاضیان مسکن مهر «پرند و پردیس» هیچ پول اضافی تحت هیچ عنوانی نباید پرداخت نکنند.

دست خالی دولت در مسکن
۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

کم‌کاری عباس آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی، موجب اعتراف روحانی به عقب ماندگی دولت گذشته‌اش در زمینه مسکن شد. این در حالی است که عملکرد وزیر جدید او، یعنی محمد اسلامی هم در زمینه مسکن عملکرد قبل قبولی نیست.