داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مسکن-مهر
فیلم: آخوندی باید در مورد لطماتش در حوزه مسکن، پاسخگو باشد
۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

«اقبال شاکری» نماینده مردم تهران، در گفتگو با «نسیم آنلاین»: اقدامات فعلی وزارت راه در حوزه مسکن، ادامه مسکن مهر است. آخوندی مانع خانه‌دار شدن ۱ میلیون خانوار شد. مردم هنوز دعاگوی مسکن مهر هستند. دولت ۷ سال مسکن را رها کرد. قوه‌ قضائیه پیگیر ترک فعل و کم کاری مسئولین است.

مسکن ملی باقی مانده مسکن مهر نیست
۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

معاون مسکن و ساختمان این ادعا را که واحدهای مسکونی افتتاح شده در اول آبان ۹۹ با حضور رییس جمهور باقیمانده واحدهای مسکونی مهر است رد کرد و گفت: اول آبان امسال، ۴۰۰ هزار واحد مسکن ملی با حضور رییس جمهور تعیین تکلیف شد.

روحانی: دولت یک میلیون و ۳۵۰ هزار واحد مسکن مهر را تکمیل کرده است
۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

رئیس جمهور با بیان اینکه دولت یازدهم و دوازدهم ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار واحد را تکمیل کرده است، گفت: تقریبا پرونده این واحدها تمام شده و ۵۰ هزار واحد دیگر را تا پایان دولت به اتمام می‌رسانیم.

زمان بسته شدن پرونده مسکن مهر فرا رسید؟
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

معاون اول رئیس‌جمهور گفت: تا پایان سال ۹۹ پروژه مسکن مهر تکمیل می‌شود و این طرح باید استمرار یابد.

چند واحد مسکونی مهر هنوز نیمه تمام است؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰

در شرایطی که تا پایان سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۲۷۰ هزار واحد مسکن مهر نیمه‌تمام بود هم اکنون این تعداد به ۵۰ هزار واحد رسیده است.

دلال بازی در بازار مسکن مهر
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: دلال‌بازی برخی افراد باعث شده است که قیمت خانه در شهرهای جدید افزایش یابد که هفته آینده این موضوع با حضور وزیر راه و شهرسازی بررسی می‌شود.

پیشرفت لاک پشتی پروژه مسکن مهر در دولت تدبیر و امید
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

آمارهای ارائه شده توسط قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر نشان می دهد پیشرفت پروژه های شهری مسکن مهر در دوره 7 ساله دولت روحانی کمتر از 6 درصد بوده است یعنی کمتر از 1 درصد در سال.

آقای روحانی، واقعا «این دولت و آن دولت نداریم»؟
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۶

رئیس جمهور در حالی با هدف توجیه طرح پیش فروش نفت که فشار مالی زیادی به دولت بعدی وارد می کند، تاکید دارد که بگوید تفاوتی بین دولت های مختلف وجود ندارد و این دولت و آن دولت نداریم که نگاهی به اظهارات ایشان در سال های اخیر، نشاندهنده موضوع دیگری است.

مالیات خانه‌های خالی بانک‌ها و دستگاه‌های دولتی ۲ برابر می‌شود
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای خانه های خالی در تملک دستگاه های دولتی و بانک‌ها ضرایب مالیاتی دو برابر در نظر گرفته شده است.

تبیین پنج استراتژی دولت در بخش مسکن از سوی ربیعی
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

ربیعی درباره وضعیت بازار مسکن، گفت: مسائل امروز بازار مسکن تابع بازارهای دیگر همچون کالا و ارزو همچنین نقدینگی انباشته شده و تمایل مردم به حفظ سرمایه است.