داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مایک-پمپئو
دخالت پامپئو در اختلافات مدیترانه شرقی
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷

وزیر امور خارجه آمریکا و همتای یونانی او در بیانیه‌ای مشترک بر لزوم حل مسالمت‌آمیز اختلافات مرزی در شرق دریای مدیترانه تأکید کردند.

واشنگتن‌پست از نقشه جدید ترامپ در عراق پرده برداشت
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۵

یک روزنامه آمریکایی از تلاش دولت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای دور جدید تنش آفرینی در عراق در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.

پامپئو راهی بوتان شد
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، مایک پامپئو قرار است در چارچوب تور سفرش به چهار کشور اروپا به یونان برود و از یک پایگاه مورد توجه قرار گرفته نیروی دریایی کشورش در آنجا بازدید کند.

تلاش پامپئو برای سازش سودان با تل‌آویو
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳

یک مقام کنگره آمریکا گفت وزیر امور خارجه این کشور به‌دنبال به نتیجه رساندن عادی‌سازی روابط میان سودان و رژیم صهیونیستی تا پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا است.

وزیر خارجه آمریکا چین و روسیه را تهدید کرد
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱

وزیر خارجه آمریکا در ادامه سلسله مصاحبه‌های اخیرش بعد از ادعای واشنگتن درباره احیای تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران، این بار روسیه و چین را به تحریم‌های ایران در صورت نادیده گرفتن مواضع واشنگتن تهدید کرد.

پامپئو: ثبات منطقه در مقابله با ایران حاصل می‌شود
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴

وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه ای مدعی شد که ثبات منطقه در مقابله با ایران حاصل میشود.

پامپئو: جهان باید حول این موضوع که ایران بزرگترین تهدید است
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد اگر جلوی توافق کری و بایدن با ایران را نمی‌گرفتیم، تهران از چند هفته دیگر می‌توانست دوباره به قاچاق سلاح دست بزند.

ظریف: ترامپ هر چه زودتر تغییر رویه دهد
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸

وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر نوشت رئیس جمهور آمریکا باید پیش از آنکه وزیر خارجه این کشور، آمریکا را بیشتر به مضحکه جهانی تبدیل کند تغییر رویه دهد.

آمریکا مدعی فعال شدن مکانیسم ماشه شد
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵

دولت آمریکا مدعی شد که در اقدامی یکجانبه مکانیزم ماشه و بازگشت خودکار همه تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران را فعال کرده است.

ادعای جدید پمپئو؛ مادورو «قاچاقچی مواد مخدر» است
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷

وزیر خارجه آمریکا با اتهام‌زنی به رئیس‌جمهور ونزوئلا مدعی شد با در قدرت ماندن نیکلاس مادورو اوضاع در ونزوئلا روز به روز وخیم‌تر می‌شود.