داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کاخ-سفید
دستور اجرائی ترامپ علیه ایران
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰

رئیس جمهور آمریکا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که کاخ سفید علیه ۲۷ نهاد و فرد مرتبط با آنچه او «شبکه اشاعه‌ای ایران» خواند، تحریم‌های جدیدی اعمال کرده است.

ترامپ: این فرد کرونایی نزدیک من نبوده
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

رئیس جمهور آمریکا چهارشنبه از مثبت شدن نتیجه آزمایش کرونای یکی از کارکنان کاخ سفید خبر داده است.

حضور در جشن خیانت، کمک انتخاباتی به ترامپ بود
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲

سخنگوی جنبش «أنصارالله» یمن با اشاره به مراسم امضای توافقنامه سازش توسط منامه و ابوظبی با رژیم صهیونیستی در واشنگتن، گفت: حضور در جشن خیانت در کاخ سفید کمک به فعالیت های انتخاباتی ترامپ بود.

ترامپ: اعتبار برجام به زودی منقضی می‌شود
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

رئیس‌جمهور آمریکا طی سخنرانی در کاخ سفید درباره موضوعات مختلفی از جمله توافق هسته‌ای ایران، واکسن ویروس کرونا و سازش برخی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی صحبت کرد.

نتانیاهو در مراسم امضای توافق سازش: قدرت امنیت می‌آورد
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۱

نتانیاهو در مراسم امضای توافق سازش در کاخ سفید که با حضور رئیس جمهور آمریکا، وزیران امور خارجه امارات و بحرین گفت که تاریخ به ما نشان داده که قدرت، امنیت می‌آورد.

افشاگری مقام آمریکایی از توطئه کاخ‌سفید علیه ایران
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲

مدیر سابق بخش اطلاعات وزارت امنیت داخلی آمریکا فاش کرد که مقام‌های ارشد این وزارتخانه وی را تحت فشار گذاشتند تا با دستکاری در اطلاعات، درباره مداخله ایران و چین در انتخابات آمریکا گزارش کند و پس از امتناع تنزل رتبه یافت.

تعطیلی دولت آمریکا منتفی شد
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

وزیر خزانه‌داری آمریکا تاکید کرد، توافق میان کاخ سفید و کنگره، بودجه دولت فدرال تا ابتدای ماه دسامبر را تامین خواهد کرد و جزئیات این بودجه باید تا پایان هفته نهایی شود.

احتمال امضای توافق عادی سازی روابط ابوظبی و تل آویو در کاخ سفید
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

یک خبرنگار صهیونیست به نقل از مقامات واشنگتن، ابوظبی و تل‌آویو گزارش داد که رژیم صهیونیستی و امارات عربی متحده احتمالا در آینده نزدیک توافق عادی‌سازی روابط را در کاخ سفید امضا کنند.

ایزدی: امیدی به وزارت خارجه نیست
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: امیدی نداریم که افرادی که در وزارت امور خارجه هستند، قدم‌های مثبتی بردارند و امید داریم که از سوی آنها و برخی گروه‌ها در کشور، قدم‌های منفی برداشته نشود.

صدای شلیک، علت قطع ناگهانی کنفرانس خبری ترامپ
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۹

در حالی که تنها چند دقیقه از کنفرانس خبری روز دوشنبه (به وقت واشنگتن) رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید نمی‌گذشت وی به طور ناگهانی کنفرانس خبری خود را قطع کرده و سالن کنفرانس را ترک کرد.