داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کاخ-سفید
سفر مشاور امنیت ملی آمریکا به اروپا با محوریت چین
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱

مشاور امنیت ملی کاخ سفید در سفری سه روزه به پاریس می‌رود تا با همتایان فرانسوی، انگلیسی، آلمانی و ایتالیایی درباره «چین و دیگر مسائل سیاست خارجی» رایزنی کند.

ترامپ پارتی بازی کرد!
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۰

رئیس‌جمهور آمریکا برای دوست و مشاور سابقش که به تحمل ۴۰ ماه حبس محکوم شده بود دستور عفو صادر کرد.

فریدمن: آمریکا دیگر رهبری جهان را در دست ندارد
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰

یک تحلیلگر آمریکایی از حزب دموکرات می‌گوید: آمریکا ۱۰ سال است از مسیر قدرت‌افزایی خارج شده است.

آمریکا به برجام ضربه سیاسی بزند، قاطعانه برخورد می‌کنیم
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

رئیس‌جمهور گفت: ضربه آمریکا به برجام تاکنون اقتصادی بوده است اما اگر بخواهند ضربه سیاسی به برجام بزنند ایران تحمل نمی‌کند و اقدام قاطع خودش را نشان می‌دهد.

ربیعی: چندین بار گفتم دولت بنایی بر افزایش گازوئیل ندارد
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

سخنگوی دولت با اشاره به عملیات روانی در کشور خاطر نشان کرد: امروز باید همه نهادهای مدنی در جامعه کنار هم قرار گیریم، وقتی سخن از عملیات روانی مردم به دو نمونه اشاره میکنم. چندین بار گفتم دولت بنایی بر افزایش گازوئیل نداریم، اما باز هم در فضای مجازی مشاهده می کنیم در هفته صدها مطلب بر روان جامعه منتشر می شود.

ترامپ پشت تلفن مرکل را تحقیر کرد
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

«سی‌ان‌ان» خبر داده که رئیس‌جمهور آمریکا در تماسی تلفنی با صدراعظم آلمان برای وی قلدری کرده و مکالمه این دو به حدی غیرمعمول بوده که مقامات آلمانی سعی کردند محتوای آن را مخفی نگه دارند.

بولتون: اظهارات بچه‌‎گانه ترامپ برایم اهمیتی ندارد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶

جان بولتون مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید در پاسخ به اظهارات تند دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا علیه او، سخنان ترامپ را «بچه‌گانه» توصیف کرد.

صدها نیروی گارد ملی آمریکا در واشنگتن در آماده‌باش هستند
۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

در ادامه سیاست‌های دولت «دونالد ترامپ» برای مقابله با و سرکوب معترضان آمریکایی، صدها نیروی گارد ملی ا ین کشور در پایتخت ایالات متحده به حالت آماده باش درآمدند.

فائوچی سخنان ترامپ را رد کرد
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

«آنتونی فائوچی» رئیس مؤسسه ملی آلرژی و بیماری‌های عفونی آمریکا در جلسه کنگره این کشور با اظهارات دونالد ترامپ درباره لزوم کم کردن تست کرونا مخالفت کرد.

پلوسی؛ نمادهای برده‌داری در کاخ سفید حذف شود
۲۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

ساعاتی پس از مخالفت دونالد ترامپ با تغییر نام پایگاه‌های نظامی که نامشان برگرفته از اسامی فرماندهان ارتش کنفدراسیون ایالت‌های جنوبی آمریکاست، نانسی پلوسی خواستار برچیده شدن ۱۱ تندیس کنفدراسیون شده که در راهروهای کنگره آمریکا قرار گرفته‌اند.