داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
برخی‌ به دنبال بهره‌گیری سیاسی از کرونا هستند
۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹

عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: به نظر می‌رسد که عده‌ای با کرونا و خودتحریمی بنا دارند تا اهداف سیاسی‌شان را به ثمر بنشانند.

ابراز ناراحتی چین از سوء استفاده آمریکا از کرونا
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

وزارت خارجه چین از اظهارات مقامات آمریکایی که شیوع ویروس کرونا و افت اقتصاد چین در این شرایط را باعث رونق اشتغال در ایالات متحده خوانده‌ بودند شدیدا انتقاد و ابراز ناراحتی کرد.

چین تحت امر آمریکا قرار نمی‌گیرد
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

کارشناس مسائل بین الملل گفت: چین نمی‌تواند خود را تحت امر آمریکا قرار دهد و منافع ملی خود را نا دیده بگیرد.

چگونه جنگ اقتصادی آمریکا را خنثی کنیم؟
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

هر چرخ کارخانه ای که راه بیفتد ، هر اشتغالی که ایجاد بشود، و هر برخوردی که با مفسدین اقتصادی و دانه درشت ها بشود و اعتماد مردم جلب شود ، هر مسئول ساده زیستی که علیه اشرافیت هم بشورد ، همگی بزرگترین مبارزه با آمریکاست

۴۱ ماده اول لایحه تجارت ایراد دارد
۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵

بهرا بهرامی: این طور نیست که لایحه فعلی تجارت کارشناسی نشده باشد اما از حیث شکلی و هم محتوایی قابلیت بازنگری دارد اما عمده ایرادهایی که مطرح است بیشترین روی ۴۱ ماده اولیه آن است.

زوایایِ یک توطئه؛ نقشه سه ضلعی دشمن
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

امروز عرصه‌ی اقتصاد، به‌خاطر سیاست‌های خصمانه‌ی آمریکا، یک عرصه‌ی کارزار است، یک عرصه‌ی جنگ است، جنگی از نوع خاص. در این عرصه‌ی کارزار، هر کسی بتواند به نفع کشور تلاش کند، جهاد کرده است.

جنگ کنونی تروریسم اقتصادی است و سفره مردم را نشانه رفته است
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد گفت: جنگ تحمیلی کنونی طوفان تروریسم اقتصادی است و ماه‌ها است سفره و سلامت مردم را نشانه رفته است و در حال تخلیه ذخایر استراتژیک مالی و غذایی کشور است.

تضعیف ارز های ملی می‌تواند باعث جنگ ارزی در جهان شود
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

مدیرعامل بزرگترین شرکت نفت روسیه گفت« قدم های بیشتر برای تضعیف ارزهای ملی احتمال جنگ ارزی جهانی را با پیامدهای شدید غیر قابل پیش بینی افزایش می دهد».

سیر نزولی جرائم اقتصادی در ۱۲ ماه
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

حالا دیگر یک‌ سالی می‌شود که قوه قضاییه برای مبارزه با معضل فساد، آستین‌ها را جدی‌تر از قبل بالا زده است. این مبارزه آن زمان شکل رسمی به‌خود گرفت که آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی در مرداد۱۳۹۷ در نامه‌ای به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، اذن «اقدامات ویژه در برخورد قاطع و سریع با اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی» را خواست؛ اذنی که طبیعی بود با آن موافقت شود (فرمان ۲۰مرداد۱۳۹۷). با آمدن حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، عزم دستگاه قضا برای نبرد با غول هفت‌سر فساد جزم‌تر از قبل نیز شد.

همتی چگونه از چین به بانک مرکزی رسید؟
۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

رئیس‌کل بانک مرکزی گفت: بعد از اینکه قرار شد به بانک مرکزی بروم، از آقا عذرخواهی کردم و گفتم "قبل از رفتن به چین وقت شما را گرفتم ولی نتوانسته‌ام رهنمودهای شما را اجرا کنم".