داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار موبایل
ریزش قیمت‌ها در بازار موبایل استارت خورد
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۶

قیمت‌ها در بازار موبایل امروز تحت تاثیر ریزش قیمت ها در بازار ارز کاهش چشمگیری را تجربه کرده است به گونه ای که قیمت موبایل آ۵۱ از ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در روز گذشته امروز به قیمت ۸ میلیون و ۷۴۹ هزار تومان رسیده است.

قیمت انواع گوشی سامسونگ، هوآوی و جی‌ال‌ایکس
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ ۲۷ مهر را مشاهده می‌کنید. در فهرست‌های زیر، قیمت تمامی مدل‌هایی که دارای گارانتی معتبر هستند، با همان قیمت مصوب شرکت گارانتی آورده شده است، البته قیمت یک مدل با گارانتی‌های مختلف نیز ممکن است تفاوت‌هایی داشته باشد. تمامی مدل‌ها، دارای نسخه بدون گارانتی نیز هستند که در بازار با قیمتی ارزانتر به فروش می‌رسند.

قیمت انواع گوشی موبایل سامسونگ در ۲۶ مهر
۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۵

گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy A۵۱ SM-A۵۱۵F/DSN دو سیم کارت ظرفیت ۱۲۸ گیگابایت به قیمت ۹ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

موبایل طی یک هفته اخیر چقدر گران شد؟
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳

قیمت ها در بازار موبایل کماکان در حال بالا رفتن هستند و طی یک هفته اخیر به شتاب افزایش قیمت ها افزوده شده است و بازار موبایل در حالی به تعطیلات آخر هفته نزدیک می شود که طی یک هفته گذشته افزایش قیمت چشمگیری را تجربه کرده است.

واردات موبایل لاکچری در تنگنای ارزی و دانش آموزانی که موبایل ندارند!
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰

برخی کارشناسان معتقدند با ممنوعیت ثبت سفارش موبایل‌های لاکچری، می‌توان گوشی‌های ارزان قیمت مورد نیاز برای آموزش مجازی دانش آموزان را تأمین کرده و از هدر رفت منابع ارزی کشور جلوگیری کرد.

موبایل در بازار مشتری ندارد
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

افرایش قیمت موبایل در بازار به دلیل نوسانات نرخ ارز و انبار کردن موبایل‌ها توسط واردکنندگان باعث کاهش تقاضا شده است. با وجود افزایش نرخ ارز و کاهش تقاضا در بازار فروشندگان تاکنون قیمت‌ها را افزایش نداده اند.

هشدار پزشکان: گوشی هوشمند مغایر با سلامت دانش‌آموزان است
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آموزش مجازی را تجربه‌ای جدید برای دانش‌آموزان در سایه کرونا عنوان کرد و گفت: زمان استفاده طولانی از ابزارهای آموزش مجازی همچون گوشی هوشمند و بی‌توجهی به حالت صحیح نشستن مشکلات اسکلتی ایجاد می‌کند.

قیمت انواع موبایل امروز سه شنبه ۱ مهر ۹۹
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶

قیمت گوشی‌های موبایل موجود در بازار، مورخ یکم مهر را مشاهده می‌کنید.

موبایل ۳۰ درصد گران شد
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

همزمان با بالا رفتن قیمت ارز، بهای موبایل نیز با افزایش مواجه شده است. به عنوان نمونه سامسونگ مدل note ۲۰ که تا یک هفته قبل با قیمت حدود ۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسید، اکنون ۲۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله می‌شود. سامسونگ A ۱۰ S نیز از گوشی‌های پرتقاضا و پرکاربرد، قبل از تخصیص ارز به سه میلیون تومان رسید، اما اکنون با نرخ بیش از ۴ میلیون تومان و با ۳۰ درصد افزایش قیمت به فروش می‌رسد.

چرا موبایل گران شد؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

بهای انواع تلفن همراه در روزهای اخیر روندی افزایشی داشته که رییس کمیسیون تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل، می‌گوید: بالا رفتن بهای ارز، عدم تخصیص ارز در ۴۵ روز گذشته، اجرای قانون سقف و سابقه برای شرکت‌ها و نیز افزایش تقاضا پس از بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از عوامل رشد قیمت‌ها بوده است.