داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار موبایل
فعلا موبایل نخرید
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری و تلفن همراه و لوازم جانبی گفت که با توجه به لغو ممنوعیت واردات تلفن همراه با ارزش بالای ۳۰۰ یورو دلیلی برای افزایش قیمت موبایل وجود ندارد و قیمت‌ها باید به حالت قبل برگردد، بنابراین بهتر است شهروندان برای خرید موبایل عجله نکنند.

هیچ بهانه‌ای برای افزایش قیمت موبایل وجود ندارد
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸

معاون وزیر صمت، با بیان اینکه با گرانفروشان در بازار گوشی تلفن همراه برخورد خواهد شد، گفت: با توجه به اینکه هیچ تغییری در واردات این کالا انجام نشده، بهانه‌ای برای افزایش نرخ وجود ندارد.

واردات موبایل ۳ برابر شد
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

سخنگوی گمرک گفت: از ابتدای سال تا به امروز ۲ میلیون و ۴۰۴ هزار و ۹۳۳ دستگاه تلفن همراه وارد کشور شده است که این میزان حدود سه برابر واردات تلفن همراه در مدت مشابه سال قبل است.

قیمت روز موبایل در ۱۲ تیر
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸

گوشی موبایل نوکیا Xiaomi Redmi ۸A با ۲ گیگ رم و ۳۲ گیگ حافظه داخلی به قیمت یک میلیون و ۹۹۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

۱.۴ میلیون تلفن همراه وارد کشور شد
۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴

سخنگوی گمرک ایران گفت: از ابتدای سال تا بیستم خرداد ماه بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار دستگاه تلفن همراه وارد کشور شده است.

آخرین قیمت‌ها در بازار
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

به دنبال پیشرفت تکنولوژی و توسعه فناوری اطلاعات، هر روز به تعداد اپلیکیشن های موجود در بخش آی تی افزوده می شود و بدون شک این اپلیکیشن ها نقش برجسته ای در زندگی مردم دارند. ترب یکی از این میلیون ها اپلیکیشن می باشد که بسیار در بین مردم محبوب بوده است به طوریکه تاکنون بیش از یک میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است.

عکس: آقای نماینده در حال استوری گذاشتن در صحن مجلس
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴

دیدن نمایندگانی که به وظایف خود آشنا نیستند و مشغول موبایل بازی بودند، یکی از حاشیه‌های افتتاح مجلس یازدهم بود.

فعلاً گوشی نخرید
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور گفت: از حدود چهار ماه پیش شاهد افزایش قیمت ۴۰ تا ۵۰ درصدی قیمت گوشی بوده‌ایم.

رشد عجیب و غریب واردات موبایل در سال ۹۸
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰

طی ۱۱ ماهه سال گذشته ۱۳/۵ میلیون دستگاه موبایل وارد کشور شده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال ۱۳۹۷ رشد ۱۵۷ درصدی را نشان می‌دهد.

از گوشی‌ با قیمت سه ماه پیش خبری دارید!؟
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶

در شرایطی که تولید گوشی به دلیل کرونا در جهان با معضل مواجه شده و واردات این کالا به ایران هم به‌کندی صورت می‌گیرد، به زعم فعالان بازار موبایل، اکنون نیاز است که گوشی‌های کمتر از سه میلیون تومان در بازار موجود شود، هرچند با شرایط موجود و مشکلات جهانی در بازار موبایل، قیمت گوشی به قیمت سه ماه قبل برنمی‌گردد.